Üniversitede belirli alanlardan öğrenilebilecek bazı yararlı beceriler olduğu doğru olsa da, diğer birçok grup pratik becerilerden yoksundur. Erkekler daha bağımsız olmaya başladığında ailelerini ve toplumu istedikleri gibi etkileyebileceklerine inanıyorum, erkek figürünün bunun için önemli olduğunu görüyorum.

Rockefellers’ın eğitim sistemi üzerinde ne kadar etkisi olduğunu düşünürsek, insanların gençken sahip oldukları duygusal zayıflıktan onları pratik beceriler öğrenmekten uzak tutmak için yararlanıp yararlanamayacağını merak ediyorum.

Author

28 Comments

1. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Isparta dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 132

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 324

4. Çorum merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 12:13:38

5. Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , mehmet – 176

6. Zonguldak dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, tebrikler , gaye – 436

7. Manisa dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 251

8. Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , Aylin – 388

9. Çorum merkezden ben . Selamlar sayfan inanki güzel, sağolun 15-04-2021 23:25:10

10. Kırklareli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 21-04-2021 17:19:59

11. Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , – 408

12. Bartın dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . Slm sayfa yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 161

13. Selam web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler

14. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım

15. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 216

17. Çankırı merkezden ben gaye. Selamlar siten vallaha çok iyi, saolun 20-05-2021 06:19:20

18. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-05-2021 05:17:14

19. Gaziantep dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 66

20. Iğdır dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 426

21. Çorum dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, saolun , memo – 49

22. Slm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

23. Artvin dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . Slm siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 444

24. Merhaba siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 66

26. Merhaba herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Çanakkale dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 41

28. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-07-2021 06:13:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link