Üniversitede belirli alanlardan öğrenilebilecek bazı yararlı beceriler olduğu doğru olsa da, diğer birçok grup pratik becerilerden yoksundur. Erkekler daha bağımsız olmaya başladığında ailelerini ve toplumu istedikleri gibi etkileyebileceklerine inanıyorum, erkek figürünün bunun için önemli olduğunu görüyorum.

Rockefellers’ın eğitim sistemi üzerinde ne kadar etkisi olduğunu düşünürsek, insanların gençken sahip oldukları duygusal zayıflıktan onları pratik beceriler öğrenmekten uzak tutmak için yararlanıp yararlanamayacağını merak ediyorum.

Author

10 Comments

1. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Isparta dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 132

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 324

4. Çorum merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 12:13:38

5. Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , mehmet – 176

6. Zonguldak dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, tebrikler , gaye – 436

7. Manisa dan kimler var. Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? . selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 251

8. Bu konu : ” Pratik becerilerin ortak eğitime karşı kullanılması? Eğitim sahada gerçekten ne kadar yararlı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , Aylin – 388

9. Çorum merkezden ben . Selamlar sayfan inanki güzel, sağolun 15-04-2021 23:25:10

10. Kırklareli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 21-04-2021 17:19:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link