Kategoriler
Genel

Prens Andrew neden yargılanmıyor?

Yeni Netflix “Jeffrey Epstein: Filthy Rich” belgeselini izledikten sonra, Prince Andrew’un eylemleri için neden yargılanmadığını anlayamıyorum.

Bu bir görüş meselesi değil, genç kızları tımar ettiğini doğrulayan 2 kişi ve Virginia Roberts ile yakın ilişkisini açıkça gösteren bir fotoğraf var. Yaralanmaya hakaret eklemek için, topluca insanların açıkça yalan söylediğini kabul edebileceği bir röportaj için ulusal televizyona gitti. Ulusal televizyonda nasıl olabileceğiniz, böylesine korkunç bir röportaj yapabileceğiniz ve daha sonra daha fazla araştırılamayacağınız beni aşıyor.

Bu başka bir “para + statü> adalet” vakası mı yoksa bu durumda tam olarak neler oluyor?

“Prens Andrew neden yargılanmıyor?” için 20 yanıt

Amasya merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-06-2020 02:45:28

Niğde merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 01:57:55

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, saolun 29-06-2020 02:16:41

Van merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 01-07-2020 13:23:34

Antalya merkezden ben Emine. Selam herkese siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 09:10:10

Kütahya merkezden ben banu. Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 13:48:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir