Prens Philip, 10 Haziran 1921’de doğdu. Prens Philip bugün 99 yaşındaydı. Daha spesifik olarak, bugün öldüğü gün 99 yıl 9 ay 30 günlüktü. Toplam 36.463 günlük.

Luciferian, Satürn’e tapan seçkinler, numerolojide büyüktür. Odak noktası 322 olan Skull and Bones’a ve 11 Eylül’ü içeren tüm tekrar eden sayılara bakın, uçağın numaralarından çarpıştıkları katların sayısına kadar her şey dahil.

Philip’in ölüm tarihi tesadüf değil seçildi.

Sadece 99 yaşında ve 9 aylık değil, aynı zamanda 9 Nisan 2021, ayın 9. günü, sadece yılın 99. gününde öldü.

4/9/2021 tarihi de numerolojide 9’a yoğunlaşır.

Burada bunun bir ritüel veya muazzam oranların eşzamanlılığından başka bir şey olduğuna inanmak için çok fazla 9 var. Her halükarda tesadüf yoktur.

Tüm bunları, Philip’in 1988’deki bir röportajında, dünyanın “aşırı nüfus sorununa” yardımcı olmak için “ölümcül bir virüs olarak yeniden canlandırılmak” istediğini söylediği ve PTB’nin giriş için kuyuyu hazırladığı gerçeğiyle birleştirin. Tıpkı Philip’in tarif ettiği gibi daha ölümcül bir virüsün, Covid-19’un bir “varyantı” olması muhtemeldir ve adı Covid-21’dir.

Sadece bu değil, “koronavirüs” ün kendisi de kelimenin tam anlamıyla “taç virüsü” anlamına geliyor.

Philip’in bu en hayırlı tarihlerde ölümcül “taç virüsü” olan Covid-21 olarak reenkarne olması ne kadar uygun.

Ve şimdi haberler, gençlere daha ölümcül olduğu söylenen Covid-19’un Birleşik Krallık varyantının ABD’deki baskın tür olduğunu bildiriyor.

Kelimelerimi işaretle. Philip’in bu belirli tarihte ölümü bir rastlantı değil, planlanmıştı.

Bahse girerim Bill Gates ve Duper’s Delight gülümsemesi, olayların bu dönüşü için aynı derecede heyecanlıdır.

Dünya artık “dikkatimizi çekeceğine” söz verdiği “bir sonraki salgın” a hazır.

“Bir sonraki salgın” için kapılar: https://youtu.be/tDjQ8ivwbCU

Bu tür şeylere dair ilk elden kanıtlara sahip olduğunu iddia eden komplo teorisyeni Donald Marshall, seçkinlerin yer altı tesislerinde klonlama ve bilinç aktarım merkezleri işlettiğini ve Philip’in eşi Kraliçe Elizabeth’in orada lider olduğunu iddia ediyor. Elitlerin, ölümü engellemek veya yaşamlarını uzatmak için bilinçlerini kopyalanan bedenlere aktarabileceklerini ve aktarabileceklerini ve reenkarnasyonun bir teori değil, bir gerçek olduğunu iddia ediyor: https://truthscrambler.com/2018/04/13/selling-your-soul-means-waking-up-in-a-cloning-center-donald-marshall/

Sözde “Gizli El Diyalogları” nda. “Illuminati Insider”, bin yıllık bir ölüm tarikatının üyeleri olan seçkinlerin hepsinin aynı şeytani soyun parçası olduğunu, sonsuza dek Dünya gezegeninde “kötü adamlar” rolünü oynamak için görevlendirildiğini ve özünde olduklarını söylüyor. Hileler açıkken Yaratıcı Modda hayat oyunu oynamak. Kan çizgisinde olduğu sürece ne zaman ve nerede reenkarne olacaklarını seçip seçebilirler ve sonraki yaşamlarını seçebilirler. Ayrıca, “sıradan insanların” aksine, “unutkanlık perdesine” maruz kalmazlar ve geçmiş yaşamlarını, kim olduklarını ve görevlerini hatırlarlar.

Daha: https://wespenrepublicationshome.files.wordpress.com/2019/03/the-new-hidden-hand-thread-2018.pdf

Kanımca, Philip’in ölümü gerçekten de uzun zamandır planlanan bir ritüelin parçası ve Gates’in dikkatimizi çekeceğini söylediği virüs olma isteğini yerine getirecek.

Tanrı hepimizi korusun.

Düzenleme: FB bağlantısı eklendiği için son gönderi kaldırıldı. Bu bağlantı artık kaldırılmıştır.

Author

32 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 404

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. Slm web siten yeminle çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 122

4. Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 200

5. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

6. Merhaba herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

7. Uşak dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Selam sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 423

8. Zonguldak dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 66

9. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın ciddiyim iyi, teşekkürler 27-04-2021 03:47:26

10. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selam siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 27-04-2021 21:24:38

11. Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 102

12. Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 379

13. Iğdır merkezden ben banu. Merhabalar siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-05-2021 15:03:22

14. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 454

16. Van dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Merhabalar web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 327

17. Aydın dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Merhaba herkese web siteniz valla hayran edici, şukuladım , doruk – 104

18. Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 35

19. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-05-2021 20:47:30

20. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Selam bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 224

21. Adıyaman merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, saolun 31-05-2021 15:39:54

22. Mrb web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler , hatice – 169

24. Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 204

25. Siirt dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 56

26. Bilecik dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Selamlar web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 469

27. Tekirdağ dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Merhaba web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 195

28. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. . Slm siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 369

29. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

30. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

31. Adana merkezden ben banu. Selam web siteniz vallaha billaha çok güzel, saolun 28-07-2021 03:50:00

32. Bu konu : ” Prens Philip’in bugün ölümü, Covid-21’i tanıtmak için bir Lucifer ritüeliydi. ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 490

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link