Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü

Burada prenses Diana hakkında hiçbir şey okumadım ama onun hakkındaki belgeseli az önce izledim ve kraliyet ailesinin onun ölümüyle bir ilgisi olduğunu düşünüyorum.

Onu bulimisi ve Camilla ile olan kirli ilişkisi nedeniyle Charles’a verdiği patlamalar arasındaki en başından beri bir sorun olarak görüyorlardı.

Ayrıldıklarında ve yeni hayatına başladığında, kraliyet ailesinin oğlunu yetiştirmeye devam edeceği konusunda endişelendiğini düşünüyorum, özellikle de William, uygun gördüğü için tahttan ikinci sırada olduğu için.

Bu hikayedeki en esrarengiz karakter gerçekten şoför Henri Paul’dur. Tüm hesaplara göre alkol veya uyuşturucu kullanımı öyküsü yoktu ve otel kameraları onu tüm gün boyunca barda göstermiyor ve yine de sel alkol seviyesi, araba kullanmadan önce 10 içki ve bazı antidepresanlar içmesi için yeterliydi. Henri Paul’a aşina olan sevgilisinin ailesi, içip araba kullanacağına inanamadıkları için kanını iki kez daha test etmekte ısrar etti. Ayrıca arkadaşları, Diana’yı almak zorunda olduğu için tenisten sonra bir birayı reddettiğini söyledi.

Sanırım kraliçe onun yoldan çekilmesini istedi. O hayal kırıklığına uğradı ve gelecekteki kralın onun tarafından yetiştirilmesini istemediler, bu yüzden ondan kurtuldular.

Diana’nın uşağına, Charles’ın yeniden evlenebilmek için onu bir araba kazasında nasıl öldüreceğini ayrıntılı olarak anlatan bir notu var. Diana’dan önce ve sonra Camilla ile çıkıyordu. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Death_of_Diana,_Princess_of_Wales,_conspiracy_theories

Düşünceler?

https://www.nytimes.com/1997/09/21/world/to-those-who-knew-diana-s-driver-his-actions-are-an-unsettling-puzzle.html

“Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü” üzerine 20 yorum

1. Bartın dan kimler var. Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 169

2. Tekirdağ merkezden ben banu. Slm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 04-12-2020 07:04:19

3. Gümüşhane dan kimler var. Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü . Selam herkese sayfanız inan ki iyi, saolun , hatice – 352

4. Muğla dan kimler var. Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü . Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 330

5. Çankırı merkezden ben ali. Selam herkese sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 04-12-2020 07:34:26

6. Diyarbakır dan kimler var. Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 425

7. Bu konu : ” Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 380

8. Gümüşhane dan kimler var. Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 389

9. Batman dan kimler var. Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 103

10. Edirne merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, sağolun 11-01-2021 19:14:23

11. Rize merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-01-2021 09:25:05

12. Bu konu : ” Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, şukuladım , ali – 47

13. Siirt dan kimler var. Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü . Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 279

14. Antalya dan kimler var. Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha iyi, saolun , – 420

15. Bu konu : ” Prenses Diana kraliyet ailesi tarafından öldürüldü ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler , memo – 134

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link