Prion dökülmesini açıklayan tüm bu “üst düzey fikirlerin” hepsini duymaktan bıktım usandım.

Bunun nasıl çalıştığını bana açıkla? Bu bok mantıklı değil.

Eğer durum buysa? Sonra havadaki Deli İnek Hastalığına bakıyoruz. Sadece bu değil, Deli Dana Hastalığı cilt teması yoluyla mı? 10 yıl veya daha kısa süre içinde HERKES ölür. Eğer durum buysa, bu lanet kıyamet günlerinden hiçbirini duymak istemiyorumckfaces başka herhangi bir şey hakkında konuşur. C vitamini veya D vitamini veya Çinko sizi fcking Mad Cow Disease? Bu BS’yi yayıyorsun. Sahip olma zamanı.

Mikrop teorisinin var olduğunu varsayarsak, hiç kimsenin “deri dökülmesi” yoluyla herhangi bir nöro hastalığa yakalandığını duymadım. Veya “cilt teması”.

Ben aptal değilim. Gerçek virüsler yalnızca seks veya enjeksiyon yoluyla yakalanabilir. (Batı Nil, HIV vb.)

Covid gerçek bir virüs değil, aşı öyle (ama asıl mesele bu).

Asıl soru, aşılanmış biriyle seks yapmadıysam veya ona aşı yaptırsam bu “dökülme hastalığına” nasıl yakalanabilirim? (Aşı).

Bana sadece aşılanmış bir kişiye dokunarak Deli Dana Hastalığına yakalanabileceğimi mi söylüyorsun? Mesela, neyden bahsediyorsunuz?

Bu sihirli prion proteinleri kendilerini derime gömüp kan dolaşımıma mı girecek? Evet … doğru …

Sanırım ciddi bir yardıma ihtiyacınız var .. ya bu ya da bu konu aslında ne olduğunu bilmediğinizi gösteriyor.ck devam ediyor..bir gün kan pıhtıları … ertesi gün deli dana hastalığı ve dökülme..herkes çılgınca her gün ileri geri dönüyorsunuz. Bu aşı şüphecilerine çok saygı duyuyorum ama kendinizi aşırı derecede faptal sarılmak.

Aşıdaki bu prion proteinlerinin enjeksiyon veya seks yapmadan kan dolaşımıma nasıl girebileceğini açıklayın? Ben bekliyorum …

32 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Prion Atma? . Mrb siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler , mehmet – 332

2. Çankırı dan kimler var. Prion Atma? . Merhabalar sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 275

3. Hakkari merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 09-05-2021 22:01:15

4. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, sağolun

5. Bolu dan kimler var. Prion Atma? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 93

6. Isparta merkezden ben ali. Selamlar siten harbiden güzel, teraziye tıkladım 15-05-2021 09:35:41

7. İzmir dan kimler var. Prion Atma? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım , Emine – 457

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Prion Atma? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 488

9. Karabük merkezden ben . Slm sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 28-05-2021 22:28:17

10. Eskişehir merkezden ben banu. Slm web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-06-2021 23:12:48

11. Selamın aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Prion Atma? . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 292

13. Edirne dan kimler var. Prion Atma? . Slm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 225

14. Karabük merkezden ben ali. Selam herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, tebrikler 22-06-2021 01:02:25

15. Bursa dan kimler var. Prion Atma? . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 457

16. Siirt dan kimler var. Prion Atma? . Selam sayfan inanki çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 408

17. Bu konu : ” Prion Atma? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 402

18. Bu konu : ” Prion Atma? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 219

19. Trabzon merkezden ben ali. Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 10:14:40

20. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, tebrikler 01-08-2021 08:53:53

21. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

22. Bu konu : ” Prion Atma? ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 318

23. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Prion Atma? . Selamın aleyküm siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 10

24. Kırıkkale merkezden ben gaye. Selam web siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 08-08-2021 21:28:41

25. Hatay merkezden ben ziya. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 01:48:43

26. Mersin dan kimler var. Prion Atma? . Merhaba web siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 17

27. Bu konu : ” Prion Atma? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 140

28. Amasya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-09-2021 15:10:02

29. Bu konu : ” Prion Atma? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Hasan – 223

30. Bu konu : ” Prion Atma? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 342

Write A Comment