Pro aşı bilmecesi

Pro aşı insanları, nüfusun çoğu aşı olduktan sonra kilitlenmeler ve kısıtlamalar tamamen kaldırılmadığında meydanı nasıl çevreleyeceklerini merak ediyorum.

Onlar için nasıl hesaplanacak.

“Atışımı yaptım, neden gruplar halinde toplanmak veya maskeleri çıkarmak için hala yüksek sesle değiliz? Neden tekrar kilitliyoruz, aşının normalliğe dönüş yolumuz olduğunu söylediniz!”

😆

“Pro aşı bilmecesi” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Pro aşı bilmecesi ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 137

2. Ordu merkezden ben ali. Mrb web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-01-2021 17:26:57

3. Erzincan dan kimler var. Pro aşı bilmecesi . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 499

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun 18-01-2021 03:59:03

5. Bartın dan kimler var. Pro aşı bilmecesi . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, şukuladım , ali – 124

6. Muğla dan kimler var. Pro aşı bilmecesi . Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 446

7. Bu konu : ” Pro aşı bilmecesi ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 180

8. İstanbul dan kimler var. Pro aşı bilmecesi . Slm web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım , Hasan – 101

9. Balıkesir dan kimler var. Pro aşı bilmecesi . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 9

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link