Her zaman videolar izliyorum, makaleler okuyorum, podcast’leri dinliyorum ve kendi kendime düşünüyorum, tüm bu bilgileri organize etmenin iyi bir yolunu bulmalıyım, böylece daha sonra hızlıca hatırlayabilirim. Ayrıca, youtube/spotify/b1tchut3, vb. gibi akış hizmetlerinden video indirme veya kopyalama gibi şeyler araştırırken bulduğum videoları veya sesleri kaydetmenin/saklamanın etkili yollarını merak ediyorum.

Birkaç sorum var:

1.) Karşılaştığınız önemli bilgileri etkin bir şekilde organize etme/arşivleme/kataloglama yöntemlerinizi paylaşabilir misiniz? Şeyleri sadece tarayıcı sekmelerinde mi düzenliyorsunuz? Peki ya internetten kaldırılması durumunda bir şeyler kaydetmek istiyorsanız?

2.) Youtube veya diğer akışlı video hizmetlerinden nasıl şeyler kaydedersiniz? Bunun nasıl yapılacağına dair kendim için google yapabileceğim birçok kaynak olduğunu biliyorum, ama SİZİN ne yaptığınızı merak ediyorum.

Teşekkürler

…Fennecx tarafından gönderildi
[comments]

Author

38 Comments

1. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 13:05:14

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten güzel, tebrikler , Gürbüz – 224

3. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 350

4. Erzincan dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . selamun aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 283

5. Kırklareli dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . Slm sayfa inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 353

6. Manisa merkezden ben . Selam herkese siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler 13-07-2021 10:03:31

7. Elazığ dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . selam arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 368

8. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

9. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ali – 267

10. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . Slm bu web sitesi cidden çok iyi, saolun , Gürbüz – 431

11. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 405

12. İstanbul dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 43

13. Gümüşhane dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 83

14. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 308

15. Tunceli dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, tebrikler , Hasan – 340

16. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 492

17. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , mehmet – 93

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 46

19. Konya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 07-08-2021 03:51:57

20. Karabük dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . Selamlar bu web sitesi vallaha hayran edici, saolun , ahmet – 234

21. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 102

22. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Selamın aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

24. Muş dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 180

25. Denizli dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . Merhaba web sitesi inanki çok iyi, sağolun , gaye – 191

26. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

27. Gümüşhane dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım , emin – 51

28. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Hasan – 285

29. Ankara merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-09-2021 19:26:08

30. Erzurum merkezden ben . Selam herkese sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2021 05:55:48

31. Yalova merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-09-2021 13:08:32

32. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 2

33. Bu konu : ” Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım , ahmet – 71

34. Elazığ dan kimler var. Pro-Tip Talebi: Bilgileri nasıl kataloglar/kaydeder/arşivlersiniz? . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 102

Write A Comment