Geert Vanden Bosshe PhD, DVM: BU AŞI ALMAYIN!

İşte Dr Bosshe’nin kimlik bilgilerinin bir listesi:
Novartis Aşılarında Araştırma Direktörü
Solvay Biologicals’da Grip Aşıları Küresel Proje Direktörü
Bill and Melinda Gates Foundation şirketinde Senior Program Officer
Global Alliance for Vaccines şirketinde Project Manager
UNIVAC şirketinde Chief Innovation and Scientific Officer
Alman Bulaşıcı Araştırma Merkezi Aşı Geliştirme Ofisi Başkanı

Bu liste devam ediyor ama sen anladın. Bu adam “paranoyak anti vaxxer” veya “komplo delisi” olarak göz ardı edilemez. Hayatı boyunca pro aşı oldu ve BU AŞI ALMAMASI için çığlık atıyor!

Lütfen bu videoyu izleyip çok geç olmadan dinleyebilecek herkese gönderin!

https: //www.bitchute .com / video / s27XKesxtJfr /

14 Comments

1. Bu konu : ” Pro Vaxx Doc Bu Aşıyı Almamak İçin Çığlık Atıyor! Del Bigtree ile ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , – 208

2. Çanakkale merkezden ben doruk. Slm siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 23-04-2021 00:16:21

3. Bartın merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-04-2021 00:33:34

4. Bartın dan kimler var. Pro Vaxx Doc Bu Aşıyı Almamak İçin Çığlık Atıyor! Del Bigtree ile . selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 285

5. Erzincan merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız vallaha çok iyi, teşekkürler 23-04-2021 08:55:54

6. Niğde dan kimler var. Pro Vaxx Doc Bu Aşıyı Almamak İçin Çığlık Atıyor! Del Bigtree ile . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 458

7. Kırıkkale dan kimler var. Pro Vaxx Doc Bu Aşıyı Almamak İçin Çığlık Atıyor! Del Bigtree ile . Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 110

8. Karaman merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 04-05-2021 08:49:13

9. Çanakkale dan kimler var. Pro Vaxx Doc Bu Aşıyı Almamak İçin Çığlık Atıyor! Del Bigtree ile . Merhabalar web siteniz valla iyi, saolun , ali – 81

10. Bingöl dan kimler var. Pro Vaxx Doc Bu Aşıyı Almamak İçin Çığlık Atıyor! Del Bigtree ile . Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, tebrikler , mehmet – 254

11. Bu konu : ” Pro Vaxx Doc Bu Aşıyı Almamak İçin Çığlık Atıyor! Del Bigtree ile ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link