Aşı olduysanız ve enfekte / aşılanmamış bir kişiyle temas kurarsanız. Sorun ne? Güvendesin, bağışıklığın var, aşı hayatını kurtarıyor. Aşılar böyle işe yaramazsa, asıl asıl nokta ne? Aşı olun, yan etki riskini alın, aşı olmayın, hastalık riskini alın. Tartışmanın sonu. İnsanlar, kişinin kendisini etkileyen “kişisel” seçimler yapma hakkına sahiptir. Tüm bu argüman benim için emniyet kemeri takmadığınız için yanınızdaki bir sürücüye kızmak gibi.

MSM’yi bir argüman oluşturmaya zorlayın, sorunu zorlayın, bir tarafı deli gibi gösterin. Sosyal medyaya gidin, tartışmayı zorlayın, halk tartışmaya katılır. Bunun gerçek bir sorun olduğuna inanın, insanları bölün, kongreye gönderin. Birisi için para, para.

Sahte sorunlar yaratın, insanlar her şeyi almanıza izin verir.

Author

26 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Merhabalar web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 339

2. Batman dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, saolun , gaye – 34

3. Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 25-01-2021 21:35:50

4. Bu konu : ” Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 27

5. merhaba arkadaşlar web siteniz valla güzel, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 324

7. Bu konu : ” Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım , banu – 70

8. Çanakkale dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , gaye – 243

9. Bu konu : ” Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 18

10. Osmaniye dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Selamlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 334

11. Bu konu : ” Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 70

12. Konya merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 05-02-2021 13:00:04

13. Mardin dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , – 433

14. Erzurum merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, tebrikler 16-02-2021 12:39:05

15. Bu konu : ” Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 363

16. Gaziantep merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 07:34:05

17. Batman dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Selam sayfa cidden güzel, twitter da paylaştım , ali – 404

18. Trabzon merkezden ben . Mrb paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-03-2021 19:50:00

19. Denizli merkezden ben hatice. Selam siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-03-2021 03:50:22

20. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Kastamonu merkezden ben . Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, teşekkürler 27-03-2021 11:00:47

22. Antalya dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 401

23. Giresun dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Mrb siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 20

24. Malatya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 15-04-2021 03:40:22

25. Edirne dan kimler var. Pro Vaxx vs. Anti Vaxx, yasalar oluşturmak ve daha fazla özgürlüğü ortadan kaldırmak için sahte bir argüman düzeneğidir. . Merhabalar web siten inanki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 366

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link