Bu doğal bir seyirdir. Bir komplo olduğunda, sorun tartışıldı, planlandı vb. (Ve icra edildi), böylece sonucunu kontrol edebilsinler ve sorun doğal olarak asla gelmezse elde edemeyeceklerini elde edebilsinler. Öyleyse ne yapıyorlar, kendileri uyguluyorlar, işleri hızlandırıyorlar veya diğer planları yavaşlatıyorlar, ya da başka bir şey ya da “sorun” başına bir sürü “şey”, kim bilir.

Author

31 Comments

1. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 479

2. Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun , gaye – 106

3. Tekirdağ dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, sağolun , ziya – 492

4. Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 426

5. Kırıkkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 15-03-2021 10:31:42

6. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamlar siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 10:36:40

7. Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 420

8. Tunceli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 10:43:23

9. Kocaeli merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 15-03-2021 13:43:20

10. Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , – 308

11. Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

12. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun , ziya – 295

14. Bursa dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 283

15. Muş dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 342

16. Isparta dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, sağolun , mehmet – 378

17. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten vallaha çok güzel, sağolun 27-03-2021 04:45:58

18. Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 293

19. Bingöl dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . Selam sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 81

20. Kırşehir dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 44

21. Bursa dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 458

22. Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 16

23. Selam paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım

24. Mardin dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . Selam web siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 406

25. Giresun merkezden ben hatice. Selam herkese siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 08-05-2021 04:00:26

26. Bolu merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım 08-05-2021 13:25:30

27. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-05-2021 23:24:24

28. Çanakkale merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 15-05-2021 12:06:54

29. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba siten inanki mükemmel, şukuladım 09-06-2021 15:27:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link