Problem, reaksiyon, çözüm

Bu doğal bir seyirdir. Bir komplo olduğunda, sorun tartışıldı, planlandı vb. (Ve icra edildi), böylece sonucunu kontrol edebilsinler ve sorun doğal olarak asla gelmezse elde edemeyeceklerini elde edebilsinler. Öyleyse ne yapıyorlar, kendileri uyguluyorlar, işleri hızlandırıyorlar veya diğer planları yavaşlatıyorlar, ya da başka bir şey ya da “sorun” başına bir sürü “şey”, kim bilir.

This Post Has 21 Comments

1. elif yılmaz

Ankara dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 479

2. gaye

Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun , gaye – 106

3. ziya

Tekirdağ dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, sağolun , ziya – 492

4. memo

Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 426

5. Emine

Kırıkkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 15-03-2021 10:31:42

6. Aylin

Aksaray merkezden ben Aylin. Selamlar siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 10:36:40

7. ahmet

Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 420

8. gaye

Tunceli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 10:43:23

9. ali

Kocaeli merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 15-03-2021 13:43:20

10. Anonim

Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , – 308

11. banu

Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

12. doruk

selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. ziya

Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun , ziya – 295

14. ali

Slm web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler

15. hatice

Bursa dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 283

16. Hasan

Muş dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 342

17. mehmet

Isparta dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, sağolun , mehmet – 378

18. Gürbüz

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten vallaha çok güzel, sağolun 27-03-2021 04:45:58

19. doruk

Bu konu : ” Problem, reaksiyon, çözüm ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 293

20. ahmet

Bingöl dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . Selam sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 81

21. ahmet

Kırşehir dan kimler var. Problem, reaksiyon, çözüm . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 44

Bir cevap yazın