Kategoriler
Genel

Profesyonel Golf Turu, güvenlik protokolü olmadan dönüşleri için onay aldı. Bir oyuncu zaten pozitif test etti. Yine de, kitlesel olaylar için bir şekilde onay alıyorlar. Haftadan haftaya.

Bir oyuncu şunları söyledi:

*6 fit uzakta kalmaya çalışacağız, ancak her zaman caddie’nizden 6 feet uzakta kalmayacaksınız ” dedi Todd. “Bunu yapabildiğimiz kadar iyi yapmaya çalışacağız. Muhtemelen akıllıca bir önlem olsa bile, orada maske taktığımızı görmüyorum ama sadece maske takmayı göremiyorum. ‘ muhtemelen orada her CDC önerisi kırmak.

Herkes.

Ne kadar para konuştuğu şaşırtıcı. Büyük olayları için onay aldıklarını belirtecekler. Protokolleri iğrenç. Test edilmemiş oyuncuların balonun içine girmesine izin veriyorlar.

Patladı. Büyük zaman.

Endişe, turnuva oyunu sırasında COVID-19 için pozitif test eden ve etkinlikten çekilmesini zorlayan bir PGA Tour oyuncusu Hilton Head Friday’de gerçekleşti. Kendi başına haber şok değildi; bunun için planlanan tur. Şunu yapmak zorundaydı: Belirli bir hafta içinde yarışan 300 garip oyuncu ve kadrolarla gerçekleşmek zorundaydı. Ancak gerçekleştiğinde, turun geri dönüşüne sadece 12 gün ve iki turnuva ve bunun nasıl gerçekleştiğini, Nick Watney’in sonuçlarını beklerken kursu ile, zaten daha yüksek gözlem altındaki bir plana dikkat çekti.

Toplam hata.

Ve hiçbir şey olmamış gibi ilerliyorlar.

Açıkça CDC kurallarını çiğniyorlar. Minimum testi bile yapmıyorlar. İnsanların sadece% 40’ı test ediliyor. Bir Zamanlar. Bu kadar. Ve sizin olumlu veya olumsuz olup olmadığını bilmeden önce balonun içine girmenize izin verilir. Bildiğimiz bir şey için semptomlar hemen ortaya çıkmaz.

Yani, herhangi bir test sonucu olmaksızın üç gün boyunca kabarcıkta 800 kişi var. Ve bunların sadece% 40’ı test ediliyor.

Tasarlayabileceğiniz en saçma protokol. Riski trilyon kat arttırır. Ve bir sporcunun buna sahip olduğunu görelim. Nasıl çıkacağını kim bilebilir. Kariyerini mahvedebilir. Kötü sonuçlar var.

Yine de onay alırlar. Her hafta. Kimsenin onay almayı hayal edemediği devasa bir olay. Temelde sıfır güvenlik protokolü. Test sonuçlarını aldığınızda, artık çok geç.

Açıklamak.

Her şeyin açık olduğunu söylüyorum.

“Profesyonel Golf Turu, güvenlik protokolü olmadan dönüşleri için onay aldı. Bir oyuncu zaten pozitif test etti. Yine de, kitlesel olaylar için bir şekilde onay alıyorlar. Haftadan haftaya.” için 22 yanıt

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 01-07-2020 13:14:09

Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2020 14:21:51

Artvin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 08-07-2020 09:27:05

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 03-08-2020 04:23:46

Kilis merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler 18-08-2020 04:07:56

Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, teşekkürler 27-08-2020 23:40:38

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 23:53:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir