PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı?

2006’dan 2008’e geri döndüğümde, Kerry Cassidy ve Bill Ryan ile birlikte harika Camelot Projesi’nin videolarını izledim … bu videolar yüzlerce “gerçek adam” ile yapılan uzun röportajlardı

temelde Joe Rogan’ı pek çok farklı entelektüel, ihbarcı, Ufolog, Yazar ve sıra dışı düşünürlerle video podcast’ler gibi yapan bu ikili.

Jim Mars, Jim Humble, Richard Dolan, Bob Dean, David Icke ve Dr Steven Greer’in sesleriyle beni tanıştırdılar. Project Camelot sitesinin hala çalıştığını görünce şaşırdım. ve hala dinlemeye değer BÜYÜK bir video listesi var.

https://projectcamelot.org/interviews.html

Oturup bu röportajları dinlemek için günümde zaman ayırdığımı hatırlıyorum.

Ekip nihayetinde kendi yollarına gitti ama geriye dönüp baktığımda bu videolara göz atmak için zaman ayırdığım için çok minnettarım.

“PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı?” üzerine 9 yorum

1. Bilecik merkezden ben ali. selamun aleyküm siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 09:51:35

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-09-2020 20:57:36

3. Elazığ merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:18:55

4. Adana merkezden ben memo. selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 15-10-2020 18:09:09

5. Osmaniye dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . Selam sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 351

Yorum yapın