PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı?

2006’dan 2008’e geri döndüğümde, Kerry Cassidy ve Bill Ryan ile birlikte harika Camelot Projesi’nin videolarını izledim … bu videolar yüzlerce “gerçek adam” ile yapılan uzun röportajlardı

temelde Joe Rogan’ı pek çok farklı entelektüel, ihbarcı, Ufolog, Yazar ve sıra dışı düşünürlerle video podcast’ler gibi yapan bu ikili.

Jim Mars, Jim Humble, Richard Dolan, Bob Dean, David Icke ve Dr Steven Greer’in sesleriyle beni tanıştırdılar. Project Camelot sitesinin hala çalıştığını görünce şaşırdım. ve hala dinlemeye değer BÜYÜK bir video listesi var.

https://projectcamelot.org/interviews.html

Oturup bu röportajları dinlemek için günümde zaman ayırdığımı hatırlıyorum.

Ekip nihayetinde kendi yollarına gitti ama geriye dönüp baktığımda bu videolara göz atmak için zaman ayırdığım için çok minnettarım.

“PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı?” üzerine 43 yorum

1. Bilecik merkezden ben ali. selamun aleyküm siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 09:51:35

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-09-2020 20:57:36

3. Elazığ merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:18:55

4. Adana merkezden ben memo. selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 15-10-2020 18:09:09

5. Osmaniye dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . Selam sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 351

6. Bilecik dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . selamun aleyküm paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 241

7. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 441

8. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-11-2020 07:39:20

9. Diyarbakır dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . Merhabalar sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 279

10. Zonguldak dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 223

11. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , – 442

12. Isparta merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım 24-11-2020 00:23:57

13. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, saolun , elif yılmaz – 13

14. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 200

15. Erzincan merkezden ben . Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-12-2020 01:32:19

16. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:02

17. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler 19-12-2020 15:49:33

18. Niğde merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-12-2020 23:38:53

19. Nevşehir dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 10

20. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 167

21. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, saolun , Hasan – 142

22. Konya merkezden ben ali. Selam web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:39:44

23. Tokat dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 458

24. Yalova dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 198

25. Ankara dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 369

26. Ardahan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, saolun 15-01-2021 12:42:25

27. Uşak dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 356

28. Nevşehir dan kimler var. PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? . Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 364

29. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 38

30. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, sağolun , doruk – 11

31. Bu konu : ” PROJECT CAMELOT’u kaçıran var mı? ” çok güzel. Selam sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler , Hasan – 364

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link