Kategoriler
Genel

Project Highjump, nazi UFO'ları ve gizli kutup üslerinin komplosuna inanıyor musunuz?

Quale ve Dietrich gibi birçok do ve con sanatçısı bunun dışında bir kariyer yaptı. Buna inanıyordum ama tarihsel bir araştırmacı ve bir ABD Deniz Kuvvetleri onu "gerçek ya da kurgu" adlı dört bölümden ayırıyor (vatansever haydutları olarak adlandırılan radyo şovu.) (Patriotoutlaws.com)

Şovlar her Cumartesi 8 Est'de yayınlanır ve tüm haftada 3 saatte bir tekrarlanır. Bölüm 2'de ve segment kısa bir süre açık.

Gönderen … plastashite
(Bağlantı) (Yorum)

“Project Highjump, nazi UFO'ları ve gizli kutup üslerinin komplosuna inanıyor musunuz?” için 15 yanıt

Aydın merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, saolun 07-03-2020 10:02:41

Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-03-2020 12:55:34

Van merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 23-03-2020 20:10:51

Iğdır merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2020 02:52:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir