Çocukken, “tarikata” ya da insanların onu belirttiği her şeye sıkı bir şekilde inanan biriydim, ama bunun oldukça saf bir çocuk olduğuma inanıyorum. Yine de, yaklaşık 11 yaşımdan beri uzaklaştım ve bu denizaltına katıldığım zamana kadar onlar hakkında pek bir şey görmedim veya duymadım.

Her neyse, bu konuda gruptan bahseden birden fazla gönderi görüyorum ve herhangi birinin videolar veya google’layabileceğim herhangi bir şey aracılığıyla sağlam bir kanıt gösterip gösteremeyeceğini bilmek istiyorum. Ya da güncel teoriler.

O zamanlar insanların Justin Bieber’ın poster çocuğu gibi olduğunu düşündüğünü hatırlıyorum, ama belli ki şimdi işler farklı.

Author

28 Comments

1. Batman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 00:12:31

2. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Proof Illuminati Var . Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 397

3. Muş merkezden ben Hasan. Merhaba siten gerçekten mükemmel, tebrikler 03-04-2021 00:54:37

4. Selam herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 33

6. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 09-04-2021 08:03:57

7. Kırıkkale dan kimler var. Proof Illuminati Var . Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, sağolun , gaye – 147

8. Trabzon merkezden ben emin. Merhabalar sayfa yeminle güzel, tebrikler 22-04-2021 10:52:47

9. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 80

10. Uşak dan kimler var. Proof Illuminati Var . selamun aleyküm sayfa inanki güzel, teraziye tıkladım , hatice – 391

11. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki çok iyi, sağolun , mehmet – 422

12. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-05-2021 07:57:00

13. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, tebrikler , memo – 111

14. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 175

16. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, teşekkürler , mehmet – 243

17. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Proof Illuminati Var . Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, sağolun , elif yılmaz – 454

18. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, sağolun

20. Çankırı dan kimler var. Proof Illuminati Var . Mrb sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 347

21. Diyarbakır merkezden ben . Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 21-06-2021 07:59:34

22. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz valla iyi, face de paylaştım 23-06-2021 15:22:32

24. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 315

25. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 104

26. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ahmet – 276

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link