Çocukken, “tarikata” ya da insanların onu belirttiği her şeye sıkı bir şekilde inanan biriydim, ama bunun oldukça saf bir çocuk olduğuma inanıyorum. Yine de, yaklaşık 11 yaşımdan beri uzaklaştım ve bu denizaltına katıldığım zamana kadar onlar hakkında pek bir şey görmedim veya duymadım.

Her neyse, bu konuda gruptan bahseden birden fazla gönderi görüyorum ve herhangi birinin videolar veya google’layabileceğim herhangi bir şey aracılığıyla sağlam bir kanıt gösterip gösteremeyeceğini bilmek istiyorum. Ya da güncel teoriler.

O zamanlar insanların Justin Bieber’ın poster çocuğu gibi olduğunu düşündüğünü hatırlıyorum, ama belli ki şimdi işler farklı.

Author

8 Comments

1. Batman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 00:12:31

2. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Proof Illuminati Var . Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 397

3. Muş merkezden ben Hasan. Merhaba siten gerçekten mükemmel, tebrikler 03-04-2021 00:54:37

4. Selam herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Proof Illuminati Var ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 33

6. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 09-04-2021 08:03:57

7. Kırıkkale dan kimler var. Proof Illuminati Var . Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, sağolun , gaye – 147

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link