Son zamanlarda televizyonda çok sık fark ettim ki, Biden’ın konuştuğu bir video klibi gösterecekler (ama sesinden hiç ses gelmiyor çünkü herkes onu anadilini zar zor konuşabiliyordu).

Klibi arka planda bölünmüş ekranda veya köşedeki küçük resimde gösterirken, çapalar ‘Başkan Biden’in söyledikleri …’ hakkında yorumlar yapıyorlar.

WTF …… neden eski atların ağzından duymamıza izin vermiyorsun?

Author

12 Comments

1. Sinop dan kimler var. Propaganda, ABD başkanımızın bunama kurbanı olmadığını düşündüren yeni bir numara. . Selam herkese web siten yeminle mükemmel, şukuladım , memo – 458

2. Şırnak merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 26-02-2021 11:50:15

3. Bu konu : ” Propaganda, ABD başkanımızın bunama kurbanı olmadığını düşündüren yeni bir numara. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, saolun , hatice – 180

4. Bu konu : ” Propaganda, ABD başkanımızın bunama kurbanı olmadığını düşündüren yeni bir numara. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 354

5. Konya merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 10-03-2021 12:42:31

6. Şanlıurfa dan kimler var. Propaganda, ABD başkanımızın bunama kurbanı olmadığını düşündüren yeni bir numara. . Merhaba web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 108

7. Bu konu : ” Propaganda, ABD başkanımızın bunama kurbanı olmadığını düşündüren yeni bir numara. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sağolun , ali – 347

8. Ankara dan kimler var. Propaganda, ABD başkanımızın bunama kurbanı olmadığını düşündüren yeni bir numara. . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 411

9. Hatay merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-04-2021 01:36:08

10. Manisa merkezden ben emin. Selam sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 05:18:14

11. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Propaganda, ABD başkanımızın bunama kurbanı olmadığını düşündüren yeni bir numara. . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 266

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link