Let’s Google: “vaers ani artış rapor ediyor”

Google’daki ilk bağlantı – Reuters’in “gerçek kontrolü”. İlk birkaç bağlantı, o kadar da kötü değilmiş gibi görünmesi için manipüle edildi. Bu, “arama motoru optimizasyonu” ile kolayca yapılabilir, ancak Reuters’in tüm çöp makalelerini arama terimi için 1 numaraya koyma konusunda Google ile bir anlaşması olduğundan şüpheleniyorum.

Şimdi DuckDuckGo’da “spiking raporları” nı arayın.

İlk bağlantının başlığı “Büyük bir hata yaptık” ve “tamamen güvenli deneysel aşı”nın ne kadar deneysel ve güvensiz olduğunu ayrıntılarıyla anlatıyor.

İkinci bağlantının başlığı “CDC Vaers veritabanı, COVID çekimlerinde farklı bir resim çiziyor.”

“Gerçek kontrolü” Reuters makalesi çok daha düşük. Neyse ki.

Şimdi Google’a “BLM Covid mi yaydı” diyelim.

İlk bağlantının başlığı “Siyahilerin Hayatı Önemlidir Covid-19’a Katkıda Bulunmadı…” yazıyor.

Hmmm. Şimdi, ördek ördek yavrusuna geçmeden önce, yarı çalışan bir beyne sahip birinin ikiyle ikiyi bir araya getirmesi gerekir, eğer Şükran Günü’nü 6 aile üyesiyle kutlamak büyükanneyi öldürme olayıysa, o zaman kesinlikle büyük çaplı protestolar dünyanın sonunu getirecektir, değil mi? ?

Hayır! Sisteme göre, The Science(TM)’a göre covid yaymayan Onaylı Protestoları destekleyebilirsiniz.

Ne yazık ki, DuckDuckGO’daki aynı arama terimi “Blm yayıldı covid” üstte çok fazla propaganda var. Ancak, bir bütün olarak ön sayfa çok daha makul.

“Arama motoru optimizasyonu (SEO)” diye bir şey var ve bu pek çok kişinin işi. Her şey, SİZİN makalenizi herhangi bir arama motorunun en üstüne çıkarmakla ilgilidir. Yani ilk bağlantı her zaman doğru değildir.

Bir bütün olarak, Reuters’in hakkında bir makale yazdığı herhangi bir şey hakkındaki gerçeğin tam tersi olduğunu düşünmeye başlıyorum. Bu “gerçek kontrol” sitelerinin saf propagandadan başka bir şey olmadığı çok açık.

Şunu izle:

Google “Amerika aya gitmedi.” Veya “dünya düzdür.”

Google’ın ön sayfasında nasıl Reuters makalesi olmadığına dikkat edin!

Neden bunu “gerçek kontrol etmiyorlar”? Hepimiz Dünya’nın yuvarlak olduğunu biliyoruz, değil mi?

ipucu: çünkü anlatıya(TM) ve Bilime(TM) inanırsanız elde edilecek kar var.

Dünyanın yuvarlak olduğuna veya Ay’a gittiğimize inanıyorsanız, siyasi bir gündem ve elde edilecek hiçbir kar yoktur. Öyleyse neden bunun için gerçekleri kontrol eden makaleler yazarak zamanlarını boşa harcasınlar?

Reuters ve diğer “gerçek kontrol” siteleri, gerçeğin hakemleri olduklarını İDDİA EDER, ancak bu, kendi siyasi gündemlerini desteklemek için kullandıkları saçma sapan bir deyimdir.

Bu nedenle, Reuters’in “gerçekleri kontrol ettiği” her şeyin aslında söylediklerinin tam tersi olduğuna inanmaya başlıyorum. Açıkçası böyle körü körüne düşünmemelisin. Doğrulayın. Araştırma. tartışın.

Komünist Çin’de Tiananmen Meydanı Katliamı’nı kontrol ediyorlar. Bu ‘gerçek kontrol edildi’.

Gerçek kontrol sitelerine %100 KARŞI duruyorum. Evet, internette bir ton yanlış bilgi var. Evet saçma sapan şeyler var. Ama herkesin koca oğlan ve koca kız pantolonunu giymesi ve “gerçeği” kaşıkla beslemek yerine oturup onunla ilgilenmesi gerekiyor.

Bu işler her zaman iyi niyetle başlar ama sonunda zalim cehennemlere dönüşür. Önce temel siyasi şeyleri kontrol ederler, sonra Reuters’in siyasi rakiplerine karşı gerçekleri kontrol edecek katliamlar yapacağını bilirsiniz…

Umarım buna gelmeyiz. Batı şu anda tehlikeli bir yol ayrımında.

16 Comments

1. Bartın merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-06-2021 13:33:20

2. Ordu merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 29-06-2021 01:06:05

3. Düzce merkezden ben . Selam bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-07-2021 08:17:51

4. Aydın dan kimler var. Propaganda, anlatıya uyan büyük sosyal medya ağları ile bariz ve açıktır. . Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 426

5. Çorum dan kimler var. Propaganda, anlatıya uyan büyük sosyal medya ağları ile bariz ve açıktır. . selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 37

6. Isparta merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 04:50:21

7. Bu konu : ” Propaganda, anlatıya uyan büyük sosyal medya ağları ile bariz ve açıktır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler , ahmet – 417

8. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Propaganda, anlatıya uyan büyük sosyal medya ağları ile bariz ve açıktır. ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 423

10. Bu konu : ” Propaganda, anlatıya uyan büyük sosyal medya ağları ile bariz ve açıktır. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, saolun , memo – 342

11. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım 14-09-2021 20:22:08

13. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Batman merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-09-2021 18:43:57

15. Burdur merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2021 09:41:49

16. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi cidden çok iyi, tebrikler 26-09-2021 15:44:59

Write A Comment