Propaganda çalışmaları

7 yaşındaki yeğenime Donald Trump’ın bir videosunu gösteriyordum ve ona bunun kim olduğunu biliyor musunuz diye sordum Donald Trump olduğunu söyledi ama artık kimse onu sevmiyor. “Artık onu kimse sevmiyor” dedi. Şunu söylemeliyim ki, bu çocuk sadece arka planda haber kanallarını duyuyor, haberleri hiç dinlemiyor, bu yazı ana akım medya propagandasından şüphe duyanlar için ve Donald Trump için bir şilin değilim.

“Propaganda çalışmaları” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” Propaganda çalışmaları ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 3

2. Giresun dan kimler var. Propaganda çalışmaları . Mrb web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 187

3. Bu konu : ” Propaganda çalışmaları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, saolun , emin – 27

4. Kayseri merkezden ben emin. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-12-2020 21:38:28

5. Bu konu : ” Propaganda çalışmaları ” çok güzel. Mrb siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 66

6. Bu konu : ” Propaganda çalışmaları ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ali – 316

7. Ordu dan kimler var. Propaganda çalışmaları . Merhabalar siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 83

8. Düzce dan kimler var. Propaganda çalışmaları . Selam herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 150

9. Isparta merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-01-2021 11:08:50

10. Bolu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 07-01-2021 09:23:12

11. Bu konu : ” Propaganda çalışmaları ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 8

12. Düzce dan kimler var. Propaganda çalışmaları . Merhaba siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 234

13. Artvin dan kimler var. Propaganda çalışmaları . Merhaba siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 239

14. Bu konu : ” Propaganda çalışmaları ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 28

15. Bu konu : ” Propaganda çalışmaları ” çok güzel. Slm siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 193

16. Bu konu : ” Propaganda çalışmaları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, saolun , – 319

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link