** Bunu ve diğerlerini r/NoNewNormal’da yayınlamaya çalıştım ve her zaman kaldırılıyor. Serseri. r/Comspiracy Hepinizi seviyorum, burası internette biraz özgür konuşma ile son yer olabilir…

MSM bildiriyor Amerikalıların %50’si aşılanmış özellikle iddia ediyor, “Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinden alınan son rakamlara göre, ABD nüfusunun yaklaşık %50’si şu anda en az bir doz COVID-19 aşısı aldı. Nüfusun yaklaşık %40’ı tam olarak aşılanmış durumda.”

Uyarı: Yalan söylüyorlar. Bence bu sayı muhtemelen tamamen aşılanmış %37’ye ve 1 dozla %45’e yakındır. dalıyorum…

Tüm korkulardan, bedava bok, sanal sinyalleşme ve utanmadan sonra bile. Sadece %40-50’mizi aldılar. Hepiniz. Yol haritaları, etkili bir şekilde ayıklamak için %70 oranında aşılanmaya ihtiyaçları olduğunu açıkça belirtiyor. HATTI HODL!! BUNU ALDIK!

%20 daha fazla Amerikalıyı (en azından sahte sayılarına göre) bu baskıyı yapmaya ikna edemeyecekler, üstelik zorlamadan. Ancak umut var, İngiltere vax pasaportu fikrini kaldırdı ve Teksas ve Florida burada isyanı yönetiyor. ABD’deki bizler için, %50’miz katılmazsa, büyük şirketler pasaportu koruyamaz. Deneseler bile (Hawaii’ye bakıyorum) direnirsek dağılacak. Ayrılır mısın, çıkar bu maskeyi, yatıştırmak için bile olsa asla takma, bokuna bulaşan kimseye paranı verme.

Şimdi, diğer yazımda büyük silahları nasıl kolayca çekebileceklerinden, ekonomik çöküşü, gıda kıtlığını ve UBI’yi (baskıya bağlı olarak) nasıl düşünebileceklerinden bahsediyorum. Kendini hazırla diye uyarıldın. AMA her iki durumda da, Amerikalıların yarısı böyle bir KAZANÇ olan bu kabusu görüyor!!! İyi mücadeleye devam edin özgürlüğü seven kardeşlerim!

39 Comments

1. Van merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 04-06-2021 13:07:51

2. Bu konu : ” Propaganda İşe Yaramıyor HODL ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun , mehmet – 360

3. Sinop dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 269

4. Adana merkezden ben . Merhaba sayfanız inan ki çok iyi, sağolun 04-06-2021 17:42:23

5. Bu konu : ” Propaganda İşe Yaramıyor HODL ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 11

6. Elazığ dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 96

7. Kırıkkale dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , emin – 264

8. selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, teşekkürler

9. Artvin merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 09-06-2021 17:12:28

10. Aydın dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , emin – 336

11. Ordu dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 98

12. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

13. Kilis dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 161

14. Aksaray merkezden ben ali. Selamlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 23:44:29

15. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-06-2021 01:48:53

16. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Propaganda İşe Yaramıyor HODL ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 294

18. Kırklareli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-07-2021 00:59:38

19. Düzce merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun 15-07-2021 09:16:46

20. Bu konu : ” Propaganda İşe Yaramıyor HODL ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler , Emine – 223

21. Antalya dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Selamlar sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 413

22. Kütahya dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 272

23. Bingöl merkezden ben doruk. Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 26-07-2021 02:07:11

24. İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-07-2021 18:34:15

25. Bu konu : ” Propaganda İşe Yaramıyor HODL ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 217

26. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 488

27. Kırşehir dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, teşekkürler , ziya – 399

28. Denizli dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, saolun , hatice – 315

29. Kars dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 363

30. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

31. Siirt dan kimler var. Propaganda İşe Yaramıyor HODL . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 149

32. Afyon merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2021 02:16:52

33. Bu konu : ” Propaganda İşe Yaramıyor HODL ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 387

34. Aksaray merkezden ben hatice. Selamlar siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-09-2021 13:25:17

35. Bu konu : ” Propaganda İşe Yaramıyor HODL ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 195

36. Bu konu : ” Propaganda İşe Yaramıyor HODL ” çok güzel. Merhaba siten inan ki güzel, facebookta paylaştım , ziya – 346

37. Kırşehir merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 27-09-2021 13:40:11

Write A Comment