Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?)

https://townhall.com/tipsheet/bronsonstocking/2020/08/08/the-nations-socalled-newspaper-of-record-forgets-hillary-ran-for-president-n2573973

Joe Biden tarafından yazılmış olabilecek bir parçada, New York Times fikir yazarı Maureen Dowd, Hillary Clinton’ın birkaç yıl önce cumhurbaşkanlığına aday olduğunu unuttu.

Dowd Cumartesi günü yayınlanan köşesinde, “Bunu anlamak zor, ancak bir erkekle bir kadının Demokrat Parti biletiyle yarışmasının üzerinden 36 yıl geçti,” dedi.

Sahte haberlere yabancı olmasa da, şaşırtıcı Zamanlar gözetimi yakalayamadı. Belki de yeterince uyandırılmamış editörlerden kurtulmak o kadar da parlak bir fikir değildir.

Cumhurbaşkanlığı için son başarısız teklifinden büyük gurur duyan Hillary, (bunun Rusya’nın hatası olduğunu düşünüyor) Twitter’da Dowd’un gözetimine değindi. Clinton, Dowd’un “köşesini tekrar yazmadan önce çok fazla otlu kek olduğunu” teorize etti. 1999’da yorumuyla Pulitzer Ödülü kazanan Dowd, 2014’te yazdığı bir köşesinde yenilebilir bir marihuana üzerindeki aşırı dozunu anlattı. “

“Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?)” üzerine 22 yorum

1. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-08-2020 11:10:13

2. Samsun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 04:27:52

3. İstanbul merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 12-08-2020 03:12:09

4. Mersin merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-08-2020 11:54:50

5. Ankara merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-09-2020 16:14:57

6. Kırşehir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, sağolun 22-09-2020 08:18:01

7. Tekirdağ merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun 06-10-2020 00:46:10

8. Eskişehir merkezden ben doruk. Mrb web siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-10-2020 13:26:19

Yorum yapın