https://townhall.com/tipsheet/bronsonstocking/2020/08/08/the-nations-socalled-newspaper-of-record-forgets-hillary-ran-for-president-n2573973

Joe Biden tarafından yazılmış olabilecek bir parçada, New York Times fikir yazarı Maureen Dowd, Hillary Clinton’ın birkaç yıl önce cumhurbaşkanlığına aday olduğunu unuttu.

Dowd Cumartesi günü yayınlanan köşesinde, “Bunu anlamak zor, ancak bir erkekle bir kadının Demokrat Parti biletiyle yarışmasının üzerinden 36 yıl geçti,” dedi.

Sahte haberlere yabancı olmasa da, şaşırtıcı Zamanlar gözetimi yakalayamadı. Belki de yeterince uyandırılmamış editörlerden kurtulmak o kadar da parlak bir fikir değildir.

Cumhurbaşkanlığı için son başarısız teklifinden büyük gurur duyan Hillary, (bunun Rusya’nın hatası olduğunu düşünüyor) Twitter’da Dowd’un gözetimine değindi. Clinton, Dowd’un “köşesini tekrar yazmadan önce çok fazla otlu kek olduğunu” teorize etti. 1999’da yorumuyla Pulitzer Ödülü kazanan Dowd, 2014’te yazdığı bir köşesinde yenilebilir bir marihuana üzerindeki aşırı dozunu anlattı. “

Author

63 Comments

1. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-08-2020 11:10:13

3. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

4. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Samsun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 04:27:52

6. İstanbul merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 12-08-2020 03:12:09

7. Ardahan merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım 19-08-2020 18:43:46

8. Mersin merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-08-2020 11:54:50

9. Kırşehir merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inan ki dikkatimi çekti, sağolun 26-08-2020 18:55:42

10. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım

12. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler

13. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım

14. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-09-2020 16:14:57

15. Kırşehir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, sağolun 22-09-2020 08:18:01

16. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

17. Tekirdağ merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun 06-10-2020 00:46:10

18. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım

19. Eskişehir merkezden ben doruk. Mrb web siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-10-2020 13:26:19

20. Düzce dan kimler var. Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) . Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 243

21. Muğla dan kimler var. Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) . Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 116

22. Bu konu : ” Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 193

23. Selamlar paylaşım ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

24. Mrb web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 42

26. İzmir dan kimler var. Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) . Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 130

27. Aydın merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-12-2020 14:14:19

28. Adıyaman merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, tebrikler 08-12-2020 22:44:41

29. Afyon merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 23:24:05

30. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 09-12-2020 19:59:44

31. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

32. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, saolun

33. Malatya merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-12-2020 21:47:33

34. Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım 27-12-2020 14:05:17

35. Selam sayfan vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

36. Bu konu : ” Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 240

37. Kırklareli dan kimler var. Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 267

38. Bu konu : ” Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 476

39. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi inanılmaz iyi, sağolun 13-01-2021 13:56:08

40. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 296

41. Yozgat merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler 20-01-2021 17:46:02

42. Bu konu : ” Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 387

43. Kayseri merkezden ben ali. Mrb sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 31-01-2021 01:27:25

44. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

45. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa inan ki iyi, twitter da paylaştım 06-02-2021 18:49:04

46. Sinop merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, face de paylaştım 08-02-2021 14:29:56

47. Tokat merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 10-02-2021 09:50:48

48. Kırklareli dan kimler var. Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) . Selam paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 47

49. Bu konu : ” Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , – 224

50. Bu konu : ” Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, sağolun , emin – 474

51. Niğde merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-02-2021 03:52:13

52. İzmir dan kimler var. Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) . selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 218

53. Bu konu : ” Propaganda ve yolsuzluk yapmadıklarında, sadece tembel ve beceriksiz davranıyorlar … “Bu Hatayı Yakalayabilecek Tüm NYT Editörleri İstifa Etmiş Olmalı” (Hillary’nin varoluşuyla ilgili her şeyi unutmak istediğimiz kadarıyla … VP’sinin adı neydi?) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 166

54. Kocaeli merkezden ben memo. Merhaba sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-03-2021 20:55:09

55. İstanbul merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanki güzel, tebrikler 14-03-2021 23:07:21

56. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

57. Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten inan ki iyi, şukuladım 29-03-2021 19:44:55

58. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi harbiden iyi, tebrikler 11-04-2021 08:13:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link