Kategoriler
Genel

ProPublica’nın zarar görmesi Cuomo’nun Huzurevi Hasta Dökümü’ne Maruz Kaldı!

kuru ot ile ateş

Makale ^

Vay be MSM ve cimri gibi davranan jimmy fallon utanç verici, aslında yetersiz, kötü politikalar, dokunulmaz davranır ve açıkçası bir tiran gibi bir rekor olduğunda bir kahramandır. EVET BU MAKALE, YATAKLARI ÜCRETSİZDİRMEYE VE NEDEN CDC GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAMADIĞINA KORKUNÇ KORKUNÇ NEDEN OLDUĞUNU ÇIKARIR. Birçok kişi bu savunmayı cuomo için yapmaktan hoşlanır. “Ah triyajı ters çevirmek istedi” Hayır. Bu daha fazla ölüme yol açtı. Huzurevi felaketinde salgın sırasında yaptığı yorumları hatırlamak önemlidir:

AİLE İÇİ ŞİDDET? KÖTÜ. ÖLÜM DEĞİL – cuomo

SINIF BİNALARINA NEDEN İHTİYACIMIZ – Cuomo

GEREKLİ BİR İŞÇİ OLARAK BİR İŞ ALIN – Cuomo

cuomo olan tiranın yeniden seçilmesi için bu yıl sadece 2 milyonu yükselttiği söyleniyor. lol ne bir kahraman ha?

“ProPublica’nın zarar görmesi Cuomo’nun Huzurevi Hasta Dökümü’ne Maruz Kaldı!” için 7 yanıt

Kocaeli merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 20-07-2020 02:08:18

Denizli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2020 09:10:09

Iğdır merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 05:11:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir