Protector Nextflix serisi ve tahmini programlama

Son zamanlarda tonlarca semboloji ve tahmine dayalı programlama ile başka bir Netflix dizisi izliyordum. The Protector adlı bir Türk dizisi. Hatta son zamanlarda tekrar camiye dönüştürüldüğü ilan edilen Saint Sophia binasından bahsediyor. Bu Netflix kullanıcıları açıkça istediklerini ve işlerin nasıl ilerleyeceğini gösteriyor.

“Protector Nextflix serisi ve tahmini programlama” üzerine 31 yorum

1. Kars merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 17-07-2020 01:45:37

2. İstanbul merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun 20-07-2020 04:29:36

3. Tunceli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, teraziye tıkladım 28-07-2020 05:05:29

4. Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2020 16:52:58

5. Kırşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler 20-09-2020 17:04:05

6. Uşak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten süper ötesi mükemmel, tebrikler 22-09-2020 05:41:56

7. Ardahan dan kimler var. Protector Nextflix serisi ve tahmini programlama . selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, şukuladım , emin – 77

8. İzmir dan kimler var. Protector Nextflix serisi ve tahmini programlama . Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 63

9. İzmir dan kimler var. Protector Nextflix serisi ve tahmini programlama . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , memo – 303

10. Erzurum dan kimler var. Protector Nextflix serisi ve tahmini programlama . Selam herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 449

11. Bu konu : ” Protector Nextflix serisi ve tahmini programlama ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 330

Yorum yapın