Rasyonel olarak pek çok iş, özellikle de düşük ila asgari ücret sektöründeki işler, onlara sıkı çalışma yapılmasını gerçekten haklı çıkarmaz. İnsanları ek faydalar görmeden yine de sıkı işler yapmaya ikna etmek için. Sıkı çalışma fikrinin, sıkı çalışmanın hedeflenmesi gereken hedef yerine değerli olarak resmedilmesi gerekiyordu. Din, cennete giden yol olarak çok çalışmaya başladı ve daha modern zamanlarda “İşçi Sınıfı” fikri reklam ve medya tarafından putlaştırıldı. Bu, daha iyi ücret ve çalışma koşulları beklemek yerine çok çalışmanın çok çalışmanın ödülü olarak görüldüğü bir zihniyet yaratmaya hizmet eder. Özellikle Amerika’da bu zihinsel yanılgı toplumdaki değişiklikleri yavaşlatıyor ve kendi kendine çalışıyor. Çok çalışma uğruna çok çalışma fikri ortadan kaldırılmalı ve çalışmayı yalnızca belirli bir hedefe ulaşmak için bir araç olarak görmeye dönmeliyiz.

Author

58 Comments

1. Bursa merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 15-09-2020 00:33:22

2. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun 23-09-2020 10:39:13

4. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 28-09-2020 19:45:17

5. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 02:54:55

6. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:31

7. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 204

9. Ordu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-10-2020 16:34:34

10. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 272

11. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , memo – 94

12. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 54

13. Gaziantep dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 455

14. Bartın dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 334

15. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

16. Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Erzincan merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 15-12-2020 22:44:38

18. Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 17-12-2020 05:16:24

20. Merhaba web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım

21. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 208

22. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 443

23. Manisa merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi valla iyi, sağolun 08-01-2021 20:35:14

24. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Selam herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , Gürbüz – 109

25. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ali – 98

26. Balıkesir dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz güzel, tebrikler , emin – 12

27. Mrb sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

28. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 18:30:15

29. Ağrı merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun 25-02-2021 19:34:19

30. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 286

32. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 22

33. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 385

34. Antalya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım 18-04-2021 21:56:40

35. Gümüşhane dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 147

36. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler , emin – 221

37. Sinop dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 398

38. Batman merkezden ben doruk. Slm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-05-2021 01:39:50

39. Kahramanmaraş dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Selamlar sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 38

40. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 194

41. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun

42. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, tebrikler

43. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-06-2021 22:39:21

44. Bu konu : ” Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 395

45. Erzurum dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Selam herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 446

46. Batman dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 85

47. Kilis merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, tebrikler 08-07-2021 22:04:47

48. Van dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 166

49. Selam paylaşım cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

50. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

51. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

52. Trabzon merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 28-07-2021 14:07:37

53. Çorum dan kimler var. Protestan çalışma ahlakı, insanları berbat işler yapmaya zorlayan bir hile . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler , Aylin – 124

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link