Protestolar, covid sivri uçları ve medya manipülasyonu

Pekala, bu sefer uçurumdan çıkmış olabilirim, ama lütfen açıklamak üzere olduğumu dinleyin. Eğer haberleri takip ettiyseniz, ABD covid davalarını canlandırmakla ilgili her şeyi görmüş olabilirsiniz. Bu konuda haber yapan her haber çıkışı, Haziran ayında gerçekleşen tüm bu protestoların dalgalanma ile ilgisi olmadığına yemin edecek, ancak bunu düşünün

1. Son 3 haftada, bu gerçekler HER MEDYA kaynağı tarafından A. Covid 19’un potansiyel olarak havadan yayıldığı ve 6 feet ve B’nin üzerine yayılabileceği açıklandı. ABD’de ülke çapında 26 milyondan fazla insan bu protestolara katıldı

2. Şimdi CDC ve diğer birçok çalışmaya göre, herkes maske taksa bile, iletim oranı hala% 1.5’tir (yine bu herkesin maske taktığını varsayar)

3. Bu havadaki bir virüstür (CDC ve “Haber” kaynaklarına dayanarak)

4. Öyleyse bunu Dikkate Alın (Ve bu matematiği yanlış yaptıysam beni düzeltin) Bu 26 MİLYON insanın her biri maske takmış olsa ve sosyal olarak uzak olsa da hala AT LEAST 390.000 haber vakasıyla sonuçlanacak İstatistiksel olarak konuşma

5. Son birkaç gün içinde her haber çıkışı tarafından bildirildiği üzere Amerika, son 5 gün içinde yaklaşık 285.000 vakada bir artış gördü (Ama bunu protestoları yeniden açmayan devletlere bağlıyorlar)

6. Birisi beni bir “Irkçı” olmakla suçlamaya çalışırsa Ben ilk olarak kendim Siyah’ım ve hareketi destekliyorum ama medya aktif olarak güvenli olduğunu söylüyor (açıkça olmadığı zaman) ve sonra diğer herkese suçlamak biraz sinir bozucu.

7. Buraya virüsün gerçek olmadığını söyleyerek atlamayacağım (Çünkü yerel olarak benim için sözleşme yapan veya aile üyeleri ile sözleşme yapan insanlar var), ancak Görünüşe göre her şey aktif olarak yalan söylüyor insanları içeride tutmak için virüsü yay (Yine bu sefer delirmiş olabilirim lol)

8. Şimdi bunun sosyal medyada herkesin dünya çapında meydana gelen tüm bu sorunlardan rahatsız olduğu bir zaman olduğunu fark ederseniz (ki bu yıllardır devam ediyor, ancak insanlar şimdi dikkat çekiyor) ve var bir sürü Joe Biden Propaganda (Kayıt için ne Biden’i ne de Trump’ı destekliyorum. İkisinin de korkunç insanlar olduğunu düşünüyorum).

9. Sadece Trump’tan daha iyi olmadığında herkesin neden Biden’i övdüğünü anlamıyorum, ikisi de pislik. Ancak bu Seçim için kampanyanın birçoğunun Trump’a karşı REPEATEDly News’te belirtilen birçok şeyi fark ederseniz, “Bu pandemi ve bu vaka artışını nasıl ele aldığına bakmak için ofis dışındayız.”

10. Şimdi, ABD’deki hükümetin potansiyel olarak insanları daha fazla taciz etmek ve öldürmek için polisler göndererek, insanları çileden çıkarabilmeleri, kitlesel protestolara neden olabilmeleri, davalarda ani artış gösterebilmeleri ve Trump’ı suçlayabilmeleri için bunun çok daha derin olduğunu hissediyorum. onu ofisten oylamaya ve daha iyi olmayan biriyle değiştirmeye daha eğilimli olun (yine bunun çok önemli bir seçim olduğu tekrarlandı)

11. Bu yüzden de Kanye West’e karşı oldukları için, oy pusulasında olmamasına rağmen, büyük olasılıkla seçimlerde atladı, çünkü neler olduğunu gördü ve Biden’den ofisi sallamak için bir oyalama olarak kullanıldı ( neden gidecek ama Kanye’nin bu yıl kazanması imkansız.) Son zamanlarda çıkıp gelmediğine rağmen, Trump’la büyük olasılıkla hala arkadaş. Bunun nedeni? İnsanlar ona oy verecek çünkü o bir koz destekçisi değil

Bütün bunları okuduğunuz için teşekkürler, lütfen bir şey kaçırdığımı veya matematiğimin yanlış olup olmadığını bana bildirin ve bu konuda ne düşündüğünüzü bana bildirin. Bütün gün IDK içinde kalmaktan çıldırmış olabilirim

“Protestolar, covid sivri uçları ve medya manipülasyonu” üzerine 24 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2020 17:35:59

2. Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 09:23:50

3. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 12-09-2020 02:57:46

4. Batman merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 05:16:47

5. Tekirdağ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 11:19:37

6. Mersin merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:25:11

7. Bu konu : ” Protestolar, covid sivri uçları ve medya manipülasyonu ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 223

8. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-10-2020 15:37:13

Yorum yapın