Protestolar değişime neden olmaz.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, son birkaç yılda çok fazla protesto gördük ve hiçbir şey değişmedi. Brexit protestolarından BLM’ye, tüm dünyada tecrit protestolarına ve birçok ülkede hükümete karşı protestolara kadar hiçbir şey olmuyor.

Bir ülkede bir milyondan fazla insan protesto ettiğinde bile hiçbir şey olmuyor, tek yaptığımız çok sayıda ve dalgalı pankartlar halinde toplamak ve MSM bazı küçük raporlar hazırlamak ve hepsi bu.

En son ne zaman bir protesto gerçekten köklü bir değişikliğe neden oldu? Geçtiğimiz birkaç yılda aklıma hiç gelmediğinden, lütfen beni aydınlatın.

Demokratik 1. dünya ülkelerinde haklarımız olduğu için protesto etmemeliyiz demiyorum ama hiçbir şeyi başarmadıklarını söylüyorum.

(Bunu r / popularopinion’da yayınlamayı denedim, ancak moderatörler tarafından kaldırıldı. Nedenini merak ediyorum?)

“Protestolar değişime neden olmaz.” üzerine 50 yorum

1. Manisa merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 27-10-2020 20:20:13

2. Uşak dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Selamlar sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 150

3. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-10-2020 20:20:50

4. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 212

5. Düzce dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Selamlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 385

6. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. Selam herkese web siten valla hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 259

7. Ankara merkezden ben memo. Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-10-2020 20:53:02

8. Giresun dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, saolun , – 215

9. Çanakkale merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun 28-10-2020 21:50:40

10. Karabük merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-10-2020 22:28:45

11. Sinop dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 127

12. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 28-10-2020 23:04:32

13. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-10-2020 23:04:34

14. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 29-10-2020 00:05:14

15. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım 29-10-2020 01:35:50

16. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 401

17. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 167

18. Ağrı dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 468

19. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-11-2020 14:29:55

20. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 294

21. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 472

22. Denizli dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Merhabalar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 264

23. İzmir dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , – 99

24. Tekirdağ merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 27-11-2020 04:43:44

25. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım 05-12-2020 11:01:38

26. Karaman dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Selamlar web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 172

27. Siirt dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 397

28. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 11

29. Tunceli dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Selam sayfanız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 305

30. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 34

31. Kastamonu dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Selam herkese sayfa cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 231

32. Niğde dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . selamun aleyküm sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 165

33. Malatya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 01-01-2021 15:46:13

34. Şanlıurfa dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . Slm web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 386

35. Batman merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-01-2021 13:18:45

36. Bu konu : ” Protestolar değişime neden olmaz. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 494

37. Yalova dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 267

38. Diyarbakır dan kimler var. Protestolar değişime neden olmaz. . selamun aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 112

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link