Bu yıl, bir problem yaratmada, problemi telafi etmede ve daha sonra hazır ambalajlı çözümlerini sunmamıza yardımcı oldu.

Askeri sanayi kompleksinin şiddeti kolayca durduramayacağına gerçekten inanıyor musunuz? Şiddet uygulayan protestocuların çoğu kaya, sopa ve hatta Molotof’lar gibi boklar kullanıyor, ama bu ordu için bir şey değil.

Huzursuzluğun% 95’ini şehirlerde tutmayı ne kadar kolay başardıklarını fark ettiniz. Konaklarla birlikte tepelerde gerçek bir devrim olur. En azından birçok insan Deneyin.

Son 5 ay birbiriyle bağlantılıdır ve hiçbir yere gitmeyen büyük bir yolculuktayız.

Author

78 Comments

1. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 08-06-2020 13:06:32

2. Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım

3. Siirt merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-06-2020 23:35:42

4. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

5. Adıyaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, facebookta paylaştım 30-06-2020 05:49:34

6. Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-06-2020 06:53:04

7. Afyon merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:19:31

8. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-07-2020 12:48:22

10. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

12. Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Elazığ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 27-07-2020 12:47:23

14. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 04-08-2020 13:33:54

15. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, şukuladım

16. Çanakkale merkezden ben ali. Slm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-08-2020 22:44:26

17. Düzce merkezden ben ali. Mrb sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 09-08-2020 15:08:53

18. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-08-2020 22:54:20

19. Hatay merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi cidden güzel, saolun 12-08-2020 03:23:10

20. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 05:43:55

21. Elazığ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 23-08-2020 02:55:39

22. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun

24. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım

26. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-09-2020 18:31:26

27. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, saolun

28. Yalova merkezden ben mehmet. Selam siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-09-2020 10:17:19

29. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, teşekkürler

30. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

31. Mrb sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

32. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

33. Osmaniye dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 393

34. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 98

35. Artvin merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle dikkatimi çekti, saolun 13-11-2020 07:01:49

36. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 367

37. Hakkari merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, teşekkürler 02-12-2020 12:41:54

38. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

39. Selam herkese siten cidden dikkat çekici, teşekkürler

40. Yozgat merkezden ben banu. Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:56:04

41. Erzincan dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 373

42. Bayburt merkezden ben doruk. Selam web siten harbiden çok güzel, sağolun 21-12-2020 07:52:52

43. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun , Aylin – 350

44. Merhabalar web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım

45. Sinop merkezden ben banu. Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun 26-12-2020 11:54:23

46. Muş merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 27-12-2020 11:11:22

47. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım , doruk – 415

49. Tunceli dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Selamlar sayfa yeminle hoşuma gitti, saolun , doruk – 363

50. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 417

51. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, saolun , ali – 129

52. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

53. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Selamlar siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 60

54. Ağrı dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Selam sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 221

55. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, saolun , elif yılmaz – 134

56. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 474

57. Amasya dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 330

58. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , – 229

59. Elazığ dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Selamlar web siten inanılmaz güzel, face de paylaştım , hatice – 35

60. Selamın aleyküm sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 200

62. Artvin dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Merhabalar sayfan inanılmaz güzel, şukuladım , ali – 447

63. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 118

64. Tokat merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım 12-03-2021 20:04:06

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 11

66. Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, teşekkürler

67. Bu konu : ” Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 364

68. Konya dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Mrb paylaşımın inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ali – 269

69. Zonguldak dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 449

70. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler

71. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-05-2021 05:26:25

72. Bilecik merkezden ben memo. Selamlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 13-05-2021 05:17:30

73. Tunceli dan kimler var. Protestolar toplumu yok etmek için değil, birlikte seçildi ve daha da sert bir polislik biçimini almak için kullanılıyor. . Merhaba web siteniz inan ki hayran edici, sağolun , ahmet – 130

74. Uşak merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 15-05-2021 16:31:30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link