Protestolar ve toplantılar hakkında soru.

Öyleyse, sosyal mesafe protokollerine uymayan insanlarla ilgili teorileriniz nelerdir? Bunun basitçe hakları için duran insanlar olarak konulabileceğini biliyorum. Ama demek istediğim, kilitlenmeleri ve benzerlerini protesto eden, sosyal mesafeli değil, maskelerini takmayan ve ifade edilen her düzene meydan okuyanların bir hareketine sahip olmak mükemmel olmaz mıydı?

Yardım edemem ama bunun açıkça plana dahil edileceğini düşünüyorum ve bu durumda virüsün yeni bir türünü orman yangınından daha hızlı yayacaksa, o zaman bu tür bireyler suçlanacak ve kitlelerin daha fazla uyum sağlamasına izin verecek.

Senin düşüncelerin?

“Protestolar ve toplantılar hakkında soru.” üzerine 32 yorum

1. Erzincan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 30-11-2020 15:37:30

2. Zonguldak dan kimler var. Protestolar ve toplantılar hakkında soru. . Slm siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 47

3. Van merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun 06-12-2020 14:04:06

4. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-12-2020 07:01:43

5. Zonguldak dan kimler var. Protestolar ve toplantılar hakkında soru. . Merhaba web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 463

6. Şırnak merkezden ben . Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:38:59

7. Çankırı dan kimler var. Protestolar ve toplantılar hakkında soru. . Selamlar sayfanız cidden çok iyi, şukuladım , memo – 294

8. Bu konu : ” Protestolar ve toplantılar hakkında soru. ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 286

9. Bu konu : ” Protestolar ve toplantılar hakkında soru. ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 470

10. Bu konu : ” Protestolar ve toplantılar hakkında soru. ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 187

11. Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhaba paylaşım yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 07-01-2021 20:18:22

12. Bu konu : ” Protestolar ve toplantılar hakkında soru. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım , Emine – 112

13. Mardin dan kimler var. Protestolar ve toplantılar hakkında soru. . Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 482

14. Bu konu : ” Protestolar ve toplantılar hakkında soru. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 74

15. Bu konu : ” Protestolar ve toplantılar hakkında soru. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 236

16. Edirne merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 06-02-2021 06:47:47

17. Batman dan kimler var. Protestolar ve toplantılar hakkında soru. . Selam herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 317

18. Bu konu : ” Protestolar ve toplantılar hakkında soru. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 37

19. Bayburt dan kimler var. Protestolar ve toplantılar hakkında soru. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 219

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link