Kategoriler
Genel

Protestoların sadece 1 hedefi var – Gençlerin Biden’e oy vermesini sağlayın.

Protestolar, blm hareketi, fonları, korku taktikleri, covid ile bağlantı vb. Hakkında bir sürü yazı okuduğum için bunu buraya bırakmak istedim …

Basit ve açık olduğunu biliyorum, ama açık ve net bir şekilde söylendiğini görmedim, işte burada.

Benim düşüncem basit, bu psyops tarafından hedeflenen demokratik seçmenlerin en büyük sorunu nedir? Tutarlılık. Gençler oy kullanmaktan nefret ediyorlar, sadece yapıyorlar ve yapacaklar. Tembel, büyük ölçüde ilgisiziz (sosyal ağ palavra hakları için olmadığı sürece) vb … Başka bir deyişle bok yapamayız. Öte yandan muhafazakar seçmenler boktan iş yapıyor. Seçimden sonra büyük oranlarda seçim yapıyorlar.

Çözüm?

Gençleri meşgul edin ve öfkeleyin, onlara ihtiyaç duyduklarını hissetmelerini sağlayın, aktif olun, değişiklik getireceklerini düşünmelerini sağlayın. İnsanlar bu boku sever. Hareketin bir parçası olmayı severler, değişim rüzgarlarını getiren insanlar gibi hissederler.

Neyi yok etmek istediğinizi, neyi değiştirmek istediğinizi gösteren bir düşman yapın (bu durumda polis gücü). Bu durumda polis, zengin beyaz boomer adam ve Trump’a oy veren eşi Karen’ın (aynı zamanda hedeflenen bir meme) baskısını temsil eder.

Bütün bunlar büyük ölçüde bu ve diğer platformlarda açıkça görülen propaganda ile destekleniyor, sizin için çok sayıda gönderi, mem ve çağrı, genç bir adam, sizin rolünüzü yapmak için oy verin ve protestolarınızın boşuna olmadığını görmek için VOTE. Kelimenin tam anlamıyla oy verme.

Bu kampanya devam ederse, daha genç demografinin oy oranlarında büyük bir artış göreceğine bahse girmeye hazırım.

Açıkçası birisi bunu düzenliyor, çok fazla tesadüf oluyor.

“Protestoların sadece 1 hedefi var – Gençlerin Biden’e oy vermesini sağlayın.” için 13 yanıt

Gaziantep merkezden ben Emine. Merhabalar web siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 18-06-2020 09:52:10

Adıyaman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım 18-06-2020 10:08:06

Bingöl merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2020 17:28:00

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 02-07-2020 16:14:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir