Kanada’da, Gururlu Çocukların bir nefret grubu olup olmadığına ve terörist muamelesi görüp görmeyeceklerine karar veriyorlar. Bütün bunlarla ilgili sorun, gerçek olmamaları.

Gavin McInnes, Ezra Levant’la İsrail’e gittikten sonra Proud Boys’a başladı.

Gavin, VICE media’nın kurucularından biridir. 90’ların başında bir punk dergisi olarak başladı, ancak tüm büyük medya şirketlerine bağlı multi milyar dolarlık bir satış noktasına genişledi.

Ezra, Rebel Media’nın kurucusudur. Kanada’da sağcı bir ayaktakımı uyarıcısı olarak tanınır. 911’den sonra Muhammed çizimlerini yayınlamasıyla ünlendi. O Yahudi ama Hıristiyanlara karşı sert davranıyor.

Ezra son derece İsrail yanlısı, bu yüzden Yahudi insanlardan nefret ettiği varsayılan bir adamla takılması biraz tuhaf.

Eğer Proud Boys’un bir halı saha cephesi olduğunu düşünmüyorsanız.

Naziler, onlarca yıldır Hollywood’da kötü adam oldular. Pek çok insan onlardan hoşlanmaz, bu yüzden insanları onlara karşı koymak kolaydır. Öyleyse, bir grup yeni acımasız yasayı zorlamak istediğinizi varsayalım, en kolay yol onları gerekçelendirmek olacaktır. Sahte Naziler girin.

Medya, bu heriflerin kasıtlı olarak sahte olduklarını kasten görmezden geliyor çünkü işin içindeler.

https://youtu.be/trpa4tEK5ms

Author

63 Comments

1. Ağrı dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 350

2. Tokat dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Selam herkese sayfan inanki iyi, teşekkürler , ziya – 225

3. Hatay merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 07:42:33

4. Rize dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Slm web siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 71

5. Erzurum dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sağolun , Hasan – 367

6. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, sağolun

7. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 468

8. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, tebrikler

9. Karaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım 31-01-2021 20:57:47

10. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Slm web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 233

11. Erzurum dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Merhabalar siteniz valla iyi, face de paylaştım , banu – 221

12. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 198

13. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 04-02-2021 20:24:54

14. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 1

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 20

16. selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

17. Manisa merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan harbiden iyi, facebookta paylaştım 08-02-2021 07:30:26

18. Giresun dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 380

19. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 58

20. Bolu dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, teşekkürler , – 92

21. Nevşehir dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 466

22. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 229

23. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 09-02-2021 18:54:01

24. Burdur dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Selam web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 464

25. Mardin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, tebrikler 10-02-2021 00:21:17

26. Ankara dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 372

27. Iğdır merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, şukuladım 10-02-2021 15:53:29

28. İstanbul merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-02-2021 15:11:24

29. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler , banu – 85

30. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım 11-02-2021 22:03:16

31. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . selamun aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 484

32. Batman merkezden ben emin. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler 14-02-2021 13:13:49

33. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 44

34. Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Bursa merkezden ben banu. Merhabalar siten harbiden mükemmel, tebrikler 17-02-2021 11:55:04

36. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

37. Niğde dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, saolun , ziya – 474

38. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 328

39. Yozgat dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Merhabalar sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 362

40. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

41. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 185

42. Edirne dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Mrb web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ali – 449

43. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz güzel, saolun , ahmet – 460

44. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

45. Kastamonu dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Selam sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 358

46. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Selamın aleyküm sayfan inan ki çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 210

47. Sivas merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 07:05:27

48. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, sağolun , Aylin – 43

49. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım , banu – 146

50. İzmir merkezden ben . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 01-03-2021 17:06:21

51. Amasya merkezden ben Emine. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-03-2021 11:47:58

52. Karabük dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 120

53. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 57

54. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 224

55. Bu konu : ” Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 368

56. Konya merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-03-2021 10:34:38

57. Aydın dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 483

58. Trabzon dan kimler var. Proud Boys sahte bir nefret grubudur, öyleyse medya neden gerçekmiş gibi davranıyor? . selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 174

59. Yalova merkezden ben Hasan. Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 07-04-2021 18:34:05

60. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Çanakkale merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 14-04-2021 01:00:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link