Kategoriler
Genel

Providence, RI dün gece geç saatlerde protestolar. Makalenin ÇOK son açıklaması, Devlet Polis Teşkilatı’nın “Planlı bir saldırı” olduğunu söyledi. Protestolar / ayaklanmalar sırasında neden bu tür olgulara daha fazla dikkat edilmiyor?

https://www.abc6.com/protesters-break-into-providence-place-mall/

Rhode Island Eyalet Polisi’nden Col. James Manni, “Bu bir protesto değildi, Providence kentine, çoğunlukla devlet dışından yüzlerce insan tarafından organize edilmiş planlı bir saldırıydı” dedi. “Akşamın erken saatlerinde meydana gelebilecek zeka almıştık. Providence polisi ve eyalet polisi buna tamamen hazırdı. ”

Sadece birkaç yüz yabancı büyük bir şehre geliyor ve çoğunlukla küçük işletmelerin tüm sokağını yok ediyor. Burada görülecek bir şey yok mu?

Ayrıca bu protestoların gerçekleştiği dış şehirlere giden boş otobüslerin rapor edildiğine dair de balık gibi görünüyor.

“Providence, RI dün gece geç saatlerde protestolar. Makalenin ÇOK son açıklaması, Devlet Polis Teşkilatı’nın “Planlı bir saldırı” olduğunu söyledi. Protestolar / ayaklanmalar sırasında neden bu tür olgulara daha fazla dikkat edilmiyor?” için 17 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım 02-06-2020 18:37:12

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 05-06-2020 05:15:33

İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 06-06-2020 02:15:35

Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir