Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi?

Ona on ayak direkle dokunmamak. Kuzenim bi kutuplu ve ailesi yeni çağ Hıristiyanları gibi.

Uzun lafın kısası ilaçları alıyor işler iyi. Sonra çılgın kız kardeşleri onu ilaç kullanmamasının daha iyi olduğuna ikna eder. Jekyll’den Bay Hyde’a gidiyor.

Karısının ondan boşanmasının nedeni bu. Sanırım ilaç almadığı için kendini daha iyi hissediyor ama bir şapkacı ve kocaman bir kıç deliği kadar deli. 3 … 2 … 1 … 0’da yumuşak huyludan küfürlü pisliğe gider

Sen bir dr değilsin ve r / komplo yazıyorsun. Bir dakikalığına bu cümleyi düşünün ……

Belki de yardımcı olabilirdi, zaten işler çok kötüyse denemekten zarar gelmezdi.

“Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi?” üzerine 22 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 11-02-2021 23:19:38

2. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selam web siten vallaha iyi, saolun , Gürbüz – 487

3. Kilis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 23:40:51

4. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 281

5. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selam sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 17

6. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım , banu – 323

7. Hakkari merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 03:50:53

8. Elazığ dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 485

9. Artvin dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 183

10. Sivas dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 244

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link