Ona on ayak direkle dokunmamak. Kuzenim bi kutuplu ve ailesi yeni çağ Hıristiyanları gibi.

Uzun lafın kısası ilaçları alıyor işler iyi. Sonra çılgın kız kardeşleri onu ilaç kullanmamasının daha iyi olduğuna ikna eder. Jekyll’den Bay Hyde’a gidiyor.

Karısının ondan boşanmasının nedeni bu. Sanırım ilaç almadığı için kendini daha iyi hissediyor ama bir şapkacı ve kocaman bir kıç deliği kadar deli. 3 … 2 … 1 … 0’da yumuşak huyludan küfürlü pisliğe gider

Sen bir dr değilsin ve r / komplo yazıyorsun. Bir dakikalığına bu cümleyi düşünün ……

Belki de yardımcı olabilirdi, zaten işler çok kötüyse denemekten zarar gelmezdi.

Author

35 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 11-02-2021 23:19:38

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selam web siten vallaha iyi, saolun , Gürbüz – 487

3. Selamlar paylaşım harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

4. Kilis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 23:40:51

5. Bolu merkezden ben Aylin. Slm siten inanılmaz iyi, teşekkürler 11-02-2021 23:49:15

6. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 281

7. Denizli merkezden ben banu. Mrb sayfan harbiden iyi, teraziye tıkladım 12-02-2021 00:03:17

8. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selam sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 17

9. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, teşekkürler

10. Selam herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

11. Bayburt merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, sağolun 12-02-2021 03:28:14

12. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım , banu – 323

13. Hakkari merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 03:50:53

14. Elazığ dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 485

15. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 183

18. Sivas dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 244

19. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

20. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, tebrikler

21. Selam herkese web siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Kastamonu dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, saolun , ali – 360

23. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, face de paylaştım

24. Iğdır merkezden ben . Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-03-2021 05:22:30

25. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selam web siten inanki hayran edici, tebrikler , ali – 494

26. Trabzon merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun 24-03-2021 00:33:58

27. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 458

28. Ankara merkezden ben mehmet. Slm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 27-03-2021 23:59:44

29. Uşak dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 60

30. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım

31. Erzincan dan kimler var. Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? . Slm paylaşımınız valla hayran edici, sağolun , mehmet – 398

32. Bu konu : ” Prozac hakkında iyi bir video / belgesel mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , memo – 250

33. Adana merkezden ben ali. Merhabalar siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-05-2021 00:02:24

34. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link