Bu bir kamu hizmeti duyurusudur. Varlığınızın her parçası artık saldırı altında ve daha da kötüleşecek. Her tarafın bombardımanı altında, kendi iyiliğiniz, gelecekteki gerçeği bir yalan denizi aracılığıyla görme yeteneğinize bağlı olacak. İzleyin, gözlemleyin, ama artık aldatmaya veya medyaya dedikleri gibi inanmayın ve enerjinizi vermeyin.

Birinin siyasetin bir yönünden, tartışmalı bir isimden, bir dinden, bir insan ırkından, şifreli bs’den veya başka herhangi bir bölücüden bahsettiğini görür görmez, önyargılarını zihinsel olarak not edin ve gülün. Uyuşturucu ve alkol, hatta küçük şeker tüketiminizi izleyin ve kendinizi arındırın. Haftasonu kubbeye iyi yuvarlanmış kalın bir küt, ihtiyacınız olursa, bir gecede bitmiş iyi bir şişe viski veya votka, bunların hiçbiri Tanrı’yı ​​küçümsemez ve haksızlık değildir. Çok komik bir şekilde korktuğunuz reptiller, daha çok kutlama ve amaçlı kullanım için olmasına rağmen, yararlılığı için yaptı. Sürekli sarhoşluktan kaynaklanan öz disiplin ve ara verme, ruh ve gelecekteki zihinsel güç için tartışılamaz.

Video oyunlarından, televizyondan ve çevrimiçi saatler geçirmekten amaçsızca uzaklaşın. Artık karşı cinsi ve diğer anlamsız motivasyonları çekmek için çalışmayın. Hazırlamak için yapın. Savaşa gönderileceksiniz ve / veya saldırıya uğrayacaksınız. Sorunu yaratın, çözümün Birleşmiş Milletler ve Batı Medeniyetinin diğer düşmanları tarafından kullanılmasını sağlayın. Liderlerine ve onlara liderlik eden son 20-30 ülkeye bakın. Özellikle şu anki kafa. Noktaları birleştir.

Herhangi bir batı toplumunun müttefiki değiller ve doların standart olarak silinmesini istiyorlar ve Amerikalılar ve müttefikleri tehlikede. Yaklaşan devrim, aşırı kan dökülmesinin bedeliyle geliyor. Sonunu dört gözle bekleyenler dilediklerini alacaklar. Modern toplumun rahatlığının ötesinde yaşama iradesi olmayanlar veya faaliyet gösterme yeteneği olmayanlar, kaçınılmaz olarak istenmeyen bir ölümle öleceklerdir. İnsanlar asi hale geldi ve artık tüm ülkelerde kurumsal anlatıyı dinlemek istemiyor. Bunun bir bedeli var.

Görüldüğü gibi, herhangi bir özgürlük pahasına, zayıf fikirli ve kayıtsız umutlu olanların güvenliklerini sürdürmedeki duruşunu değiştirmek için kitlesel sayıdaki robotik paralar kullanıldı. Tetikte olun ve yıkıma hazırlanın. İnsanlık şimdi kırmızı bölgeye giriyor. Hoşgeldiniz. Tüm önemli liderlik pozisyonları ve yönetim rolleri altüst edildi ve zayıf, dürüst olmayan, alçakça “onları yenemezseniz onlara katılın”, yani ruhlarından geriye kalanları çürümüş tip adamlara verdi, bizim intikamımız yıkım olmaksızın verimli olmaktan başka her şeydir.

Müdahale edilmeden yaşam tarzımız yok edilecek ve atalarımızın uğruna çalıştığı her şeyi kaybetmemizi isteyenler, kartların evi düşmeye başladıkça kendilerini harika hissediyorlar. Ekonomilerimiz nefes nefese ve yaralı. Toplumumuzda herhangi bir hakikatin kasıtlı yokluğu ve bir zamanlar bildiğimiz her şeyin tersine çevrilmesi, savunmasızlara ciddi zararlar verecektir. Kriz gerçekten baş gösterdiğinde güçlü olmalısın. Geleceğin size daha büyük ihtiyacı var. Biz daha büyük. Komşunuz düşmanın değil. Dışarıdaki kişi! Silahlı salgın, kamu hizmetleri ve iletişim tehlikeye atıldı ve Amerikan topraklarına gerçek saldırı, yaşam tarzımız eski haline getirilmezse mümkündür.

Sizden yanan silahları veya erken şiddeti tüketmenizi istemiyorum ama kişisel frekansın gücünü anlamanızı istiyorum. Acı, yalan ve yıkımdan başka hiçbir şey olmadan kendimizi yeniden biçimlendirirsek ve yalnızca gelecekteki hayatta kalmamız için değil, aynı zamanda herkesin kolektif gücü ve hayatta kalması için de güçlenirsek, sonunda onları yeneceğiz. Bu noktada, bir zamanlar bildiğimizden daha büyük bir tehditle karşı karşıya olduğumuzu görebileceğinizi umuyorum. Tanrı seni korusun.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım , ziya – 287

2. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, twitter da paylaştım

6. Siirt merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-12-2020 00:49:00

7. Mersin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-12-2020 09:25:14

8. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Edirne dan kimler var. PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı . Slm sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 388

10. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

11. Çanakkale dan kimler var. PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , – 381

12. Malatya dan kimler var. PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı . Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 33

13. Şırnak merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-12-2020 23:12:42

14. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım

15. Yalova merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-12-2020 03:47:04

16. Afyon dan kimler var. PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı . Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , emin – 113

17. Gaziantep dan kimler var. PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 301

18. Mrb paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler

19. Tekirdağ dan kimler var. PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı . Selamlar sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 275

20. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-01-2021 00:32:05

22. Adıyaman dan kimler var. PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı . Slm web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , mehmet – 380

23. İzmir dan kimler var. PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı . Selam siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 29

24. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa valla güzel, face de paylaştım 04-02-2021 00:04:11

25. Denizli merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-02-2021 23:37:37

26. Adana merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım 18-02-2021 12:00:57

27. Bu konu : ” PSA: Amerikalılar ve Yurt Dışı ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 37

28. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım 01-03-2021 10:54:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link