Bazı kelimeler site çapında bir yasaklamaya neden olabilir. Örnek: 1980’lerde büyüdüğümde zihinsel engelli insanları tanımlamak için tamamen uygun bir kelime kullanmak. Artık “r” ile başlayan bu kelime Reddit’te yasaklanabilir.

O kelimeyi asla kullanma! Bir şeyi tarif etmeye bile değmez.

Yasağa yol açabilecek başka kelimeler de var. “c” ile başlayan ve kadın cinsel organını tanımlayan bir kelime gibi.

Yani: buradaki anın sıcağında, insanlarla tartışırken, kontrolden çıkmamaya çalışın. Bazı kelimeleri kullanarak zarar verdiğiniz kişi kendinizsiniz.

Sansürden nefret ederim. Reddit, eski benliğinin hüzünlü bir hayaletidir.

…NilacTheGrim tarafından gönderildi
[comments]

53 Comments

1. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 268

2. Elazığ dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . selam arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, saolun , doruk – 98

3. Kahramanmaraş merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 10-08-2021 10:52:38

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 292

5. Muğla merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-08-2021 10:53:33

6. Zonguldak dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 347

7. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 479

8. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

9. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 317

10. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Selamlar siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 163

11. Rize merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım 10-08-2021 11:10:05

12. Niğde dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , ahmet – 130

13. Aksaray merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-08-2021 11:15:47

14. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , emin – 119

15. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 11:19:40

16. Erzurum merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-08-2021 11:20:50

17. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Hasan – 427

18. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 241

19. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 41

20. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran edici, tebrikler

21. Eskişehir dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , hatice – 345

22. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 11:28:52

23. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

24. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , emin – 416

25. Ardahan merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 11:30:09

26. Bilecik dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım , Hasan – 327

27. Aydın dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Merhaba herkese paylaşım vallaha iyi, sağolun , ziya – 492

28. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-08-2021 11:37:15

29. Tekirdağ dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 311

30. Malatya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-08-2021 11:41:19

31. Selam paylaşımınız vallaha güzel, twitter da paylaştım

32. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, saolun

33. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 70

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 262

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 337

36. Selamın aleyküm web sitesi inanki güzel, tebrikler

37. Bitlis dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ali – 333

38. Karaman dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, sağolun , ahmet – 195

39. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 417

40. Artvin merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2021 10:42:12

41. Bayburt dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Slm paylaşımın cidden mükemmel, saolun , ali – 481

42. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , – 447

43. Muğla merkezden ben mehmet. Selam herkese siten valla hoşuma gitti, saolun 26-08-2021 20:49:51

44. Sivas dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Mrb sayfan vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 230

45. Bingöl dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 47

46. Balıkesir dan kimler var. PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 438

47. Merhabalar bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Bartın merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-09-2021 06:06:36

49. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 16

50. Bu konu : ” PSA: Eğer burada birine kızarsanız ve bir karalama kullanırsanız — hangi hakareti seçtiğinize çok dikkat edin. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 401

Write A Comment