İle ilgili sorun herşey Brave gibi gizlilik odaklı olanlar da dahil olmak üzere Chromium tabanlı tarayıcılar, kullandıkları oluşturma motorunun gelişimini Google kontrol ettiği için Google’ın web standartları üzerindeki hegemonyasına hala katkıda bulunmalarıdır. Diğer bir deyişle, kullandığınız belirli bir varyant gizlilikle ilgili karşı önlemler içerse bile, ziyaret ettiğiniz web sitelerine bir Chromium kullanıcı aracısını bildiriyor olmanız, Google’a aşağıdaki gibi durumları uygulamak için daha fazla güç sağlar FLoC dünya üzerine.

Daha iyi uzun vadeli gizlilik stratejisi, Gecko tabanlı bir tarayıcı (Firefox / TOR / PaleMoon vb.) Kullanmaktır. Düzenle: LibreWolf yorumlarda birkaç kez bahsedilmiştir. İlk duyduğum şey bu, ama umut verici görünüyor.

Author

26 Comments

1. Zonguldak dan kimler var. PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 438

2. Iğdır merkezden ben emin. Merhabalar web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım 11-04-2021 20:23:19

3. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 11-04-2021 21:04:37

4. Selam herkese sayfan vallaha billaha güzel, tebrikler

5. Slm paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Samsun merkezden ben ali. Selam herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 24-04-2021 03:40:08

7. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-04-2021 10:19:21

8. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 465

9. Iğdır dan kimler var. PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. . Merhaba herkese sayfa cidden güzel, face de paylaştım , – 498

10. Osmaniye dan kimler var. PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 62

11. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 318

12. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 419

13. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla güzel, teşekkürler , Hasan – 395

14. Yalova merkezden ben Emine. Slm sayfan inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-06-2021 17:24:31

15. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , Emine – 359

16. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 361

17. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 300

18. Gümüşhane merkezden ben memo. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-06-2021 09:16:10

19. Şırnak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler 03-07-2021 06:41:22

20. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 140

21. Elazığ dan kimler var. PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. . Mrb paylaşım valla güzel, face de paylaştım , doruk – 157

22. Hakkari merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten inanki hayran edici, tebrikler 09-07-2021 13:25:59

23. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler

24. Tunceli merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım 15-07-2021 11:16:19

25. Karaman dan kimler var. PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 385

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link