İle ilgili sorun herşey Brave gibi gizlilik odaklı olanlar da dahil olmak üzere Chromium tabanlı tarayıcılar, kullandıkları oluşturma motorunun gelişimini Google kontrol ettiği için Google’ın web standartları üzerindeki hegemonyasına hala katkıda bulunmalarıdır. Diğer bir deyişle, kullandığınız belirli bir varyant gizlilikle ilgili karşı önlemler içerse bile, ziyaret ettiğiniz web sitelerine bir Chromium kullanıcı aracısını bildiriyor olmanız, Google’a aşağıdaki gibi durumları uygulamak için daha fazla güç sağlar FLoC dünya üzerine.

Daha iyi uzun vadeli gizlilik stratejisi, Gecko tabanlı bir tarayıcı (Firefox / TOR / PaleMoon vb.) Kullanmaktır. Düzenle: LibreWolf yorumlarda birkaç kez bahsedilmiştir. İlk duyduğum şey bu, ama umut verici görünüyor.

Author

9 Comments

1. Zonguldak dan kimler var. PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 438

2. Iğdır merkezden ben emin. Merhabalar web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım 11-04-2021 20:23:19

3. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 11-04-2021 21:04:37

4. Samsun merkezden ben ali. Selam herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 24-04-2021 03:40:08

5. Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-04-2021 10:19:21

6. Bu konu : ” PSA: Google Chrome’un Chromium tabanlı “alternatifleri” yeterince iyi değil. Onları tavsiye etmeyi bırak. Firefox tek iyi alternatiftir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 465

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link