PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın.

R / komplonun ön sayfasının daha fazla imaj temelli ve daha az “madde” temelli içeriğe yöneldiğini ilk kabul eden ben olacağım.

Bu açıkça internetin genel olarak gittiği yönün bir yansımasıdır ve açıkça r / komploya özgü bir fenomen değildir.

Söyleniyor, hatta erken r / komplo günleri (trollerin anlamlı bir şekilde cilalamaya bayıldığı bazı endişeler), her zaman yorum bölümü gerçek bilgi vardı.

Gönderinin kendisi eksik olsa bile, her zaman birinin akıllıca önermeyi genişletmesini veya yorum bölümünde daha fazla bilgi sunmasını beklersiniz.

Bu r / komployu harika yapan şey budur.

Anlatım denetleyicileri buna sahip olamaz. İlgi çekici ve bilgili olmamızı istemiyorlar.

Bu nedenle, yorum bölümündeki parlaklığı vurgulamak yerine, tüm bu konuları endişelerle dolaştırmayı seçtiler, böylece anlamlı tartışmaları etkili bir şekilde gömdüler.

Anlıyoruz, zahmetsiz bir resim yazısı. Şikayet etmek yerine konuyu detaylandırma fırsatını kullanın!

R / komplo yorum bölümünü tekrar harika yapın!

Burada sohbeti bastırabilmelerinin tek yolu, onu tüy ve saçmalıkla doldurmaktır.

Denizaltımızı geri alalım.

“PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın.” üzerine 18 yorum

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 02-09-2020 21:01:48

2. İzmir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 17:21:56

3. Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 05:13:34

4. İzmir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 30-09-2020 00:27:30

5. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten ciddiyim güzel, face de paylaştım 01-10-2020 15:14:04

6. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:42:32

7. Erzincan merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 11:20:32

8. Balıkesir merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:43:35

9. Yalova merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-10-2020 09:03:54

Yorum yapın