R / komplonun ön sayfasının daha fazla imaj temelli ve daha az “madde” temelli içeriğe yöneldiğini ilk kabul eden ben olacağım.

Bu açıkça internetin genel olarak gittiği yönün bir yansımasıdır ve açıkça r / komploya özgü bir fenomen değildir.

Söyleniyor, hatta erken r / komplo günleri (trollerin anlamlı bir şekilde cilalamaya bayıldığı bazı endişeler), her zaman yorum bölümü gerçek bilgi vardı.

Gönderinin kendisi eksik olsa bile, her zaman birinin akıllıca önermeyi genişletmesini veya yorum bölümünde daha fazla bilgi sunmasını beklersiniz.

Bu r / komployu harika yapan şey budur.

Anlatım denetleyicileri buna sahip olamaz. İlgi çekici ve bilgili olmamızı istemiyorlar.

Bu nedenle, yorum bölümündeki parlaklığı vurgulamak yerine, tüm bu konuları endişelerle dolaştırmayı seçtiler, böylece anlamlı tartışmaları etkili bir şekilde gömdüler.

Anlıyoruz, zahmetsiz bir resim yazısı. Şikayet etmek yerine konuyu detaylandırma fırsatını kullanın!

R / komplo yorum bölümünü tekrar harika yapın!

Burada sohbeti bastırabilmelerinin tek yolu, onu tüy ve saçmalıkla doldurmaktır.

Denizaltımızı geri alalım.

Author

77 Comments

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 02-09-2020 21:01:48

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, şukuladım

3. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun

4. İzmir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 17:21:56

5. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 05:13:34

7. İzmir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 30-09-2020 00:27:30

8. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten ciddiyim güzel, face de paylaştım 01-10-2020 15:14:04

9. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:42:32

10. Erzincan merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 11:20:32

11. Balıkesir merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:43:35

12. Yalova merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-10-2020 09:03:54

13. Şırnak merkezden ben hatice. Slm sayfan vallaha mükemmel, tebrikler 15-10-2020 18:45:24

14. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler

15. Giresun merkezden ben gaye. Mrb siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 23-10-2020 22:20:15

16. Kayseri merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-10-2020 07:42:36

17. Muğla dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Merhaba web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 330

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 223

19. Nevşehir dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 32

20. Adana dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Selam web siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun , ali – 153

21. Kahramanmaraş dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . selam arkadaşlar siten valla çok güzel, saolun , Hasan – 462

22. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , memo – 117

23. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

24. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım

25. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Mrb web siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 366

26. Erzurum merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız vallaha güzel, facebookta paylaştım 10-12-2020 15:15:29

27. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:45:56

28. Rize dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , Aylin – 159

29. Giresun dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 373

30. Samsun dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 233

31. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 414

32. Şırnak dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 77

33. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , emin – 270

34. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

35. Burdur merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 09-01-2021 08:40:30

36. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 11-01-2021 21:12:33

37. Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

38. Yozgat merkezden ben ziya. Selam web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım 17-01-2021 05:41:27

39. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun , ziya – 385

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 379

41. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 94

42. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

43. Aydın dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . selamun aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 255

44. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 06-02-2021 18:16:02

45. Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, şukuladım

46. Eskişehir dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Slm web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 363

47. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 477

48. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 172

49. Selam herkese sayfanız yeminle iyi, facebookta paylaştım

50. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 30

51. Mrb web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

52. Iğdır dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 386

53. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 110

54. Trabzon dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 429

55. Merhaba sayfa süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

56. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 22-03-2021 02:45:58

57. Kilis dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 60

58. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

59. Kastamonu merkezden ben . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-04-2021 02:57:26

60. Kayseri merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 02-04-2021 06:34:53

61. Giresun dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Merhabalar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 392

62. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, şukuladım , ziya – 287

63. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 39

64. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 18-04-2021 21:36:08

65. Hatay dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, sağolun , Emine – 490

66. Bolu merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 01-05-2021 23:19:05

67. Konya dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Merhabalar paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 74

68. Kırıkkale dan kimler var. PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. . Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 198

69. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 223

70. Bu konu : ” PSA … İşte Neden “Onlar” Nefret Ediyorlar “Düşük Çaba” Bu Sub. / R / komplo GERÇEK eti yorum bölümünde. “Eti” bulmanızı istemiyorlar, bu yüzden yorumları “meta” şikayetleriyle dolduruyorlar. Bu, yalnızca gerçek bilgileri gömmek içindir. Kanmayın. ” çok güzel. Mrb web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 9

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link