PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız.

Elimizden gelen her şeyi, özellikle de meydana gelen mevcut Plandemik ve siyasi tiyatro için zararlı olabilecek her türlü bilgiyi saklamamız çok önemlidir. Geriye dönüp bakma yeteneğine sahip olmalıyız ve bu şeyleri bir yere kaydettiğimizi bilmeliyiz, böylece insanlar BS’yi aradığında yeniden ortaya çıkarabiliriz.

Yalnızca geçen yıl Youtube’da kayıtlı videolarımdan kaç videonun silindiğine inanamadım – ortalama olarak günde 1-2 video kaydediyorum ve yaklaşık% 40’ının silindiğini ve tüm kanalların bu durumda silindiğini söylemeliyim bu videolarla.

Bazı günler, bir videonun yayınlandığı ve bir saatten kısa bir süre içinde kaybolduğu AYNI gün olacaktır. Ne kadar hızlı gerçekleştiği şaşırtıcı.

Lütfen elinizden geleni kaydedin. Şu anda alabileceğimiz tüm bilgilere ihtiyacımız var çünkü sadece daha kötüye gideceğinden ve bizim gibi insanların bir şekilde etiketleneceğinden ve sosyal medyada bilgiye karşı çok daha büyük bir savaşın güçlü ve kapsamlı yasalarla gerçekleşeceğinden korkuyorum.

Uyanık ol.

“PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız.” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 436

2. Ankara dan kimler var. PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. . selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 216

3. Manisa dan kimler var. PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. . Merhabalar web siteniz inanki hayran edici, saolun , Hasan – 18

4. Erzurum dan kimler var. PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. . Merhaba herkese web siten harbiden iyi, tebrikler , ali – 62

5. Bu konu : ” PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 276

6. Bu konu : ” PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hayran edici, şukuladım , gaye – 420

7. Batman dan kimler var. PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. . Mrb web siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun , memo – 106

8. Edirne dan kimler var. PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. . selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 422

9. Sinop dan kimler var. PSA: Lütfen Youtube videolarını indirin ve elinizden gelen her şeyi ekran görüntüsü alın. Bilgiye karşı savaş her zaman yüksek ve gayretli olmalıyız. . selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 152

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link