PSA: William Cooper, ABD’deki 2. değişikliğin Yeni Dünya Düzeni’nin kurulmasına yönelik en büyük tehdit olduğu konusunda bizi uyardı. Savunmasız olmanızı istedikleri için nefsi müdafaa etmeye çalışıyorlar.

Her geçen gün Cooper’ın güç turu Soluk Bir Ata Bakın giderek daha kehanet edici hale geliyor.

Columbine sahnelenmeden yıllar önce ABD’de sahte bayrak “tetikçi” olaylarının yükselişini tahmin etmenin yanı sıra, ABD’de 2. değişikliğin nasıl saldırıya uğrayacağına dair bazı ciddi uyarılar ve tahminler sundu.

ABD’de milyonlarca ateşli silahın varlığı, NWO kurmaya çalışanlar için bir şaka değil, bu nedenle ülkenin başka yollarla (propaganda ve sahneli çatışmalar) ele geçirilmesi gerekiyor.

Daha yasal vatandaşlar kendilerini ve topluluklarını savundukça, propagandanın 11’e çıkması için hazırlanın.

Bu sadece başlangıç ​​… Arkaik güç yapıları belirsizliğe doğru kayboluyor ve kırılmaya gidiyorlar.

Onların acınası girişimlerinin çöküp yanmasını izlemek mutlak bir zevk ve onur olacaktır.

“PSA: William Cooper, ABD’deki 2. değişikliğin Yeni Dünya Düzeni’nin kurulmasına yönelik en büyük tehdit olduğu konusunda bizi uyardı. Savunmasız olmanızı istedikleri için nefsi müdafaa etmeye çalışıyorlar.” üzerine 14 yorum

1. Bayburt merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-08-2020 01:40:27

2. Karabük merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-09-2020 23:41:18

3. Gaziantep merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 15:06:48

4. Yozgat merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-09-2020 22:46:48

5. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 09:52:41

6. Hatay merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:20:58

7. Bartın merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-10-2020 23:13:57

8. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, teşekkürler 10-10-2020 01:21:58

Yorum yapın