Toplumda bizi vurgulamak için var olan tüm düşmanca şeyleri göz önünde bulundurarak, biraz iç huzuru sağlamak için iyi bir taktiğin kendi ilkelerinize sadık kalacağını düşünüyorum. Elbette çözülmesi gereken çok şey var ve bunu kendimiz düzeltmek için mücadele etmemiz gerekiyor, ancak bu sabır ve disiplin gerektirecek, yönetici grupların çabalarınızı alt üst etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacakları bir zaman. .

Neyle karşı karşıya kalırsanız olun, kendinize sadık olduğunuzdan emin olun.

Author

32 Comments

1. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 148

2. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 180

4. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , gaye – 89

5. Tunceli dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 432

6. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:37:10

7. Manisa merkezden ben . Slm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 19-03-2021 08:25:58

8. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 361

10. Bolu dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 99

11. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Selamlar sayfanız vallaha güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 228

13. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, saolun 09-04-2021 03:45:31

14. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, sağolun , ali – 119

15. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

16. Sivas dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 314

17. Hakkari dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , emin – 193

18. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

19. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

20. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, sağolun , Gürbüz – 341

21. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

22. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 387

23. Elazığ dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 357

24. Niğde merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 12-05-2021 13:59:07

25. Ankara merkezden ben . Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 27-05-2021 23:06:10

26. Rize merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 30-05-2021 05:58:23

27. Çankırı dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Merhaba herkese web siten harbiden çok iyi, saolun , banu – 273

28. Erzincan merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 00:25:40

29. Mersin merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız inanki çok güzel, tebrikler 04-07-2021 04:23:12

30. Selamlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link