Toplumda bizi vurgulamak için var olan tüm düşmanca şeyleri göz önünde bulundurarak, biraz iç huzuru sağlamak için iyi bir taktiğin kendi ilkelerinize sadık kalacağını düşünüyorum. Elbette çözülmesi gereken çok şey var ve bunu kendimiz düzeltmek için mücadele etmemiz gerekiyor, ancak bu sabır ve disiplin gerektirecek, yönetici grupların çabalarınızı alt üst etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacakları bir zaman. .

Neyle karşı karşıya kalırsanız olun, kendinize sadık olduğunuzdan emin olun.

Author

14 Comments

1. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 148

2. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 180

4. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , gaye – 89

5. Tunceli dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 432

6. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:37:10

7. Manisa merkezden ben . Slm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 19-03-2021 08:25:58

8. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 361

9. Bolu dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 99

10. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. . Selamlar sayfanız vallaha güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 228

12. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, saolun 09-04-2021 03:45:31

13. Bu konu : ” Psikolojik savaşın üstesinden gelmek için ideallerinize sadakatle gönül rahatlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, sağolun , ali – 119

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link