Önsöz: Bu hassas bir konu ve gücendirmek istemem, kalbim bundan muzdarip olan herkes için atıyor, bu yüzden bunu doğru açıklamıyorsam veya önermeyi kesiyorsam beni bağışlayın. Ek olarak # METOO hareketi zor olduğu kadar takdir edilecektir. Tüm bu inanılmaz kurtulanlar, kullanılan yöntemlere aşina olan tek kişi olabilir ve katkılarınız bu boku tanımlamamıza ve kapatmamıza yardımcı olabilir.

Gerçek zorunlu fiziksel enjeksiyon dışında (ki zorunlu olmaktan çok uzak değiller) Hükümet tarafından aşı alımını zorlamak için kullanılan taktikler, cinsel saldırı işlemek için kullanılan psikolojik yöntemlerle aynı değilse de çok benzer.

Temelde hepimize nasıl davranıldığıyla ilgili çok tecavüzcü hisler alıyorum.

Bunun gerçek bir tecavüz olduğunu söylemiyorum, ama burada psikolojik tehlike işaretleri var, söz konusu yöntemler ücretli hükümet yetkililerimizde veya herhangi bir durumda halka karşı uygulanan kesinlikle tespit edilemez mi?

Fiil, fiziksel güç, zorlama, yetkiyi kötüye kullanma veya bilinçsiz, yetersiz, zihinsel engelli veya yasal rıza yaşının altında olan biri gibi geçerli rıza gösteremeyecek durumda olan bir kişiye karşı gerçekleştirilebilir. .)

Geçerli rıza, bu durumda bilgilendirilmiş rızadır ve nüfusun büyük bir kısmı tarafından verilmemektedir. Ve birinin geçim kaynağını veya vekaleten, hayatta kalma araçlarını istenen sonuca kadar rehin tutmak, aciz olmakla aynı şeydir, Aşı olmanıza gerek yok ama siz ve siz yapana kadar hayatı imkansız derecede zor ve pahalı hale getireceğiz’ çıkamayacak vb.

Üzerimizde kullanılan psikolojik yöntemler ve araçların tümü, bir kurban üzerinde patolojik bir iktidar iddiasının göstergesidir ve duygusal ve psikolojik tecavüz hesaplarının başlangıcına ürkütücü bir şekilde benzer. İşte buna geliyorum.

Profesyonel yalancılar, kendi işine karışanlar, hiperseksüeller, bu korkunç şeyleri yapan bu insanların belirtileridir ve bir şekilde her gün haber akışımızda doğrudan politikacılardan tekrar tekrar geldiğini görüyoruz?!?! Bu, özellikle sağlığınız ve esenliğinizle ilgili olarak, sizin adınıza kararlar vermesi için seçtiğiniz birinin doğru davranışı mı?

İnsan aldatması ve kontrolü alanında iyi eğitim almış insanların kazara maruz kaldıklarını gerçekten mi görüyoruz?

Sistemik insan kaçakçılığı ve seçkin sübyancı çeteleri, bu insanların yüksek mahremiyetlerini, mali durumlarını, bağlılıklarını ve psikolojik dürtülerini ve zaten dayattıkları düpedüz manyak talepleri düşündüğünüzde, aslında daha fazla gerçek gibi görünmeye başlıyor.

Az önce son kartlarını oynamış ve kendilerini dışarı atmış olabilirler mi? Seçilmiş liderlerimizin tecavüzcüler ve sübyancılar tarafından kullanılan manipülasyon yöntemleri konusunda inanılmaz derecede bilgili olmaları garip. Gerçekçi olmak gerekirse, ikisi arasında beni ilgilendiren tek bir benzerlik çizememeliyim.

Yan not: Biden, mikrofona fısıldayarak ve bebek sesini açarak, meme ucunu çimdiklediğine yemin eden o kıza uygunsuz bir şekilde dokunarak, Gary Glitter’ın bazı görüntülerini bulup bana bunun aynı hava olmadığını mı söylüyor?

Hayır diyebilirsin, ama zorlanacak, manipüle edilecek, kontrol edilecek, sosyal olarak dışlanacaksın ve sonunda onlara istediklerini verene kadar fiziksel saldırıya uğrayacaksın ve bu tecavüz gerekçesi.

Biri geçen yıl kendilerine uygulanan tüm kısıtlamaları, hak ve mahremiyet kaybını açıklasa, bunun yerine partneri olduğunu söylese, istismarcı bir ilişki içinde olur…

Düşünmesi zor bir konu ama umarım herkes söylediklerimin özünü anlar ve şimdiden etkilenen tüm insanlara en derin taziyelerimi sunarım.

27 Comments

1. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 04-08-2021 15:49:14

2. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-08-2021 16:14:02

3. Bu konu : ” Psikolojik zorlama tecavüz mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , banu – 446

4. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, saolun 04-08-2021 17:37:33

5. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz vallaha iyi, saolun 04-08-2021 18:53:46

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Psikolojik zorlama tecavüz mü? ” çok güzel. Slm siten inanki hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 424

7. Bartın merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-08-2021 04:03:11

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Psikolojik zorlama tecavüz mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 367

9. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, sağolun

10. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

11. Balıkesir merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, sağolun 09-08-2021 14:02:08

12. Çorum merkezden ben ali. Selam herkese siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 05:40:48

13. Gümüşhane dan kimler var. Psikolojik zorlama tecavüz mü? . merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 291

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Psikolojik zorlama tecavüz mü? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 191

15. Van dan kimler var. Psikolojik zorlama tecavüz mü? . Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 321

16. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-08-2021 20:13:23

17. Merhaba web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Aydın dan kimler var. Psikolojik zorlama tecavüz mü? . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , memo – 42

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Psikolojik zorlama tecavüz mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 33

20. Kayseri dan kimler var. Psikolojik zorlama tecavüz mü? . Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 351

21. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

23. Antalya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 04-09-2021 15:18:38

24. Sinop merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-09-2021 23:03:10

25. Şırnak merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 24-09-2021 18:44:26

Write A Comment