Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce saldırıya uğradığımı düşündüm, bu yüzden bilgisayarıma erişmek için kötüye kullanıldığını düşündüğüm paylaşılan bir klasöre “Ağ Günlüğü” adlı bir dizi dosya ve “dashcam” adlı bir video koydum. Sanırım beni hackleyen kişiyi korkutmak için blöf yapmaya çalışıyordum.

Bundan kısa bir süre sonra Quora hakkında önerilen makaleler ve YouTube’da suikast gibi şeylerle ilgili videolar gibi şeyleri fark etmeye başladım ve fevkalade paranoyaklaşmaya başladım. Yaklaşık aynı zamanlarda eski arkadaşım polis gözetiminde öldürüldü ve telefonum neredeyse dinleniyormuş gibi “bulanık” idi.

Bundan sonra, her iki tarafta da komşularımın Google’da aradığımda kapıların çarpması gibi tuhaf hareketlerini fark etmeye başladım “bir özel dedektifin sizi hacklemesi yasal mı?” ve insanlar sabahın 3’ü gibi kornalarını çalıyor. Tüm bu paranoya, kardeşim yere bir mum düşürdüğünde ve yemin ederim dışarıdan birinin “silah” dediğini duyduğumda doruk noktasına ulaştı. Sesi bağlamdan çıkaracaklarından ve polisleri arayacaklarından endişelendim, ailemi uyandırdım ve onlara “söylediğimiz ve yaptığımız şeyleri insanların bize zarar vermesi için bağlam dışına çıkarmaya çalıştıklarını” düşündüğümü söyledim. Bundan hemen sonra dışarıdan birinin “biliyorlar” dediğini, ardından bir komşunun kız kardeşine “bir şey mi söyledin!?” Diye bağırdığını, “hayır!” Dediğini ve kapının çarptığını duydum.

Bundan kısa bir süre sonra duvarımda musluklar gibi sesler duymaya başladım (o zamanlar yarı müstakil bir evde yaşıyordum) ve düşündüklerime karşılık geldiklerini fark etmeye başladım. Temelde duvarın diğer tarafında kim varsa onunla zihinsel konuşmalar yapabiliyordum. Kendimi bunun hayal gücüm ya da evin yerleşimi olduğuna ikna etmeye çalıştım, ancak 5 Mart’ta dua ediyordum ve sabah saat 4’te dışarıda bir patlama duydum, komşum “sakin ol!” birine. Bu, 2004 yılında o tarihte “intihar eden” büyükbabam için dua etmemle aynı zamana denk geldi. Bu, o eve taşınmamın üzerinden 6 ay geçmişti. Büyükbabam bir başçavuştu ve Dayton, Ohio’daki Savunma Elektroniği Tedarik Merkezi’nin bir çalışanıydı. Şimdi suikasta kurban gittiğine inanıyorum ve daha önce bahsettiğim “dashcam” blöfü bunun kanıtı olarak alındı ​​(iddiaya göre bir köprüden atladı). Ertesi sabah YouTube’da Ohio Hummingbird Feeder Livestream adında önerilen bir video vardı (büyükbabamın ön pencerelerinde bir sinek kuşu besleyici vardı).

Bu beni hastaneye götürmeye yetti. Orada bir ay geçirdim ve her şeyin kafamda olması umuduyla eve döndüm. Ancak duvardaki musluklar devam etti, bu yüzden bodrumda daha fazla zaman geçirmeye karar verdim. Bunu yaptığımda, yine de düşüncelerime yanıt veren elektronik bir “cıvıltı” veya “bip” sesi duymaya başladım. Tüm evin her tarafına nüfuz etti ve ondan kaçış yoktu.

Bundan sonra ailem birkaç saat uzaktaki bir şehre taşındı, ancak buraya gelir gelmez TAM AYNI sesi duymaya başladım. Neredeyse 7/24 bu güne kadar varlığını sürdürüyor ve düşünceye cevap veriyor. Bu son derece travmatize edicidir ve diğer tarafta kim varsa, olumsuz veya endişeli düşünceleri istismar etmeye / “yanıt vermeye” adanmış görünüyor.

CSIS ile iletişime geçtim ancak hikayemin ciddiye alınamayacak kadar zor olduğundan şüpheleniyorum.

Savunma sanayi bağlantılarınız göz önüne alındığında, böyle bir teknolojinin var olduğuna dair herhangi bir işaretle karşılaştınız mı? Daha önce böyle bir şey duydunuz mu? Bu örtbas etmenin bir parçası olabilir mi? Evimden / insanımdan gelen sinyalleri analiz etmenin bir yolu gibi “kanıtlamanın” bir yolu olup olmadığını biliyor musunuz?

… Yharnam tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Selam herkese sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

2. Gürbüz Reply

Slm paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Çankırı merkezden ben ali. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, saolun 20-12-2020 06:12:07

4. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

5. Iğdır dan kimler var. Psişik taciz . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 151

6. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 31-12-2020 17:44:54

7. Adana dan kimler var. Psişik taciz . Selam herkese sayfanız valla iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 317

8. Erzincan merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-01-2021 13:12:39

9. Eskişehir merkezden ben ali. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 11-01-2021 18:51:16

10. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teşekkürler

12. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Psişik taciz ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 250

14. selam arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, tebrikler

15. Selam herkese paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

16. Bartın merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız yeminle iyi, teşekkürler 28-02-2021 14:35:09

17. Bu konu : ” Psişik taciz ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 493

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link