Pusha T bifteği daha da ileri giderse Drake ne yapmayı planlıyordu? (Teoriler)

TLDR: Drake ya Kanye ile evlenmeden önce ya da bu sırada Kim K ile seks yaptı ya da Pusha’yı (hatta Kanye’yi) öldürmeye ya da kötü bir şekilde dövmeye çalıştı

Bunun alışılmışın dışında olduğunu biliyorum çünkü denizaltı çoğunlukla siyasi komploları destekliyor, ancak Drake yeni müzik bıraktığı ve neredeyse 3 yıl sonra hala “yapacağı bir şeyi” kastettiği için bundan bahsedeceğimi düşündüm. Kanye ve Pusha T ile yaptığı bifteği ifade eder.

Limon biber serbest stilinde, “Bileğimdeki izle bana hiçbir zaman kıstırma zamanı göstermedi, çünkü bir kez olsun buna asla izin vermem Gerçek olmak için adamım, ben asla bir suç işlemedim Ama kardeşlerimden hiçbiri bu satıra yazamazdı “

Wants and Needs’da “Evet, muhtemelen Yeezy ile bağlantı kurmalıyım, bana biraz İsa’ya ihtiyacım var Ama günahlarımı itiraf etmeye başlar başlamaz bize inanmaz”

Suçtan bahsettiğinde, muhtemelen Kanye / Pusha T’ye bir darbe indirmeye çalıştığı gerçeğini ima ediyor olabileceğine inanıyorum, canlandırdığı Mob Boss imajıyla ve neden Houston Boss J.

Öte yandan, günahlardan bahsettiğinde, Kim K. ile ima ettiği olası sadakatsizlikten bahsediyor olabilir.

This Post Has 12 Comments

1. emin

Merhaba siteniz vallaha mükemmel, şukuladım

2. banu

Bu konu : ” Pusha T bifteği daha da ileri giderse Drake ne yapmayı planlıyordu? (Teoriler) ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 80

3. hatice

Bu konu : ” Pusha T bifteği daha da ileri giderse Drake ne yapmayı planlıyordu? (Teoriler) ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 481

4. ziya

Bu konu : ” Pusha T bifteği daha da ileri giderse Drake ne yapmayı planlıyordu? (Teoriler) ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha güzel, saolun , ziya – 426

5. Hasan

Karabük merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, şukuladım 06-03-2021 14:11:17

6. emin

Sakarya merkezden ben emin. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 14-03-2021 00:44:52

7. ali

Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. banu

Karabük merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 16-03-2021 01:03:23

9. ahmet

Kütahya merkezden ben ahmet. Selam sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 13:26:57

10. Hasan

Kırklareli merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 26-03-2021 16:54:45

11. gaye

Mardin dan kimler var. Pusha T bifteği daha da ileri giderse Drake ne yapmayı planlıyordu? (Teoriler) . Merhaba herkese siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 83

12. gaye

Düzce merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 06-04-2021 21:29:14

Bir cevap yazın