Kategoriler
Genel

Q Analnerds onbir yaş grubu içindir

Tüm bunlar, bir psy-op. Tüm anal fahişeler zaten sarhoş demans aka ürpertici Joe yenilgi kabul ediyor ve biz henüz oy vermedi. Q Analnerd% 169 spekülatiftir ve güvenilir kaynaklarla desteklenmez. Kurtarıcı politikalar sonsuza dek sürdü. Trump senin kurtarıcın değil, sadece pezevenk baban ve sahte sözler vererek seni şımartıyor. Tek yaptığı milyarderlerin daha zengin olması. Otizm araştırmalarını desteklemek için bir yasa tasarısı imzaladığını itiraf edeceğim ve bu gerçekten bir kampanya vaadini yerine getirmediği için gerçekten iyi oldu. Duvar eksik ve yasadışı insanlar hala geliyor, neredeyse 4 yıldır ve bir sağlık planı bile çizmemiş, gaziler hala her zamanki gibi işsiz ve evsizler, NAFTA hala korkunç ve hepsi biraz gözden geçirip ismini koydu, vaat ettiği tüm imalat işleri yapay zeka yüzünden yok ve Çin, yönetimi eğitimi savundu ve tıpkı ikinci dönem seçerse Druncle gibi sosyal güvenlik için fon kesecek. Tüm Trump, açgözlü şirketler için bir ağızlıktır. Hepiniz bağlandınız. Şimdi insanlığa ve topluma daha iyi bir şekilde sahip olun ve devam edin. GOP ve dems lanet. Hepsi teknolojiyi ve insan kaçakçılığı yapan çocukları arkadan bastırıyor. Hiçbir siyasi önyargıya sahip olmayı vaat etmeyenler için toplumun gerçek kahramanları vardır. Q analnerd, et ışıklarına karışan dudes için bir harekettir. Bu sohbetin kurallarını anlıyorum ve saygı duyuyorum, sadece Q’nun aslında yasal bir grup olmadığını, örgütlü olmadıklarını ve sahip oldukları tek gündemin propaganda ve yanlış bilginin yayılmasına yardımcı olduğunu belirtmek isterim. Bir Qanalnerd iddiası yasal değildir. Hiçbiri kaynaklanmıyor. Hepsi orada tanışmayan küçük çocuklar için politik olarak taraflı boklar babaların onayı. Şimdi birlikte çalışın ve hep birlikte çalışalım.

… youngst1nky tarafından gönderildi
[comments]

“Q Analnerds onbir yaş grubu içindir” için 8 yanıt

Bursa merkezden ben gaye. Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-05-2020 23:40:17

Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2020 15:07:24

Burdur merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, saolun 19-05-2020 06:47:23

Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 21-05-2020 06:47:38

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım 24-05-2020 17:40:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir