Q anon askeri bir PSYOP’tur ve büyük bir başarı elde etti

Q, askeri PSYOP’tur. Kimin pişirdiğini bilmiyorum ama görünüşe göre bir damla 10 üye olduğunu söyledi, 3’ü askeri değil 7’si askeri. Sırasıyla DIA ve NSA’nın eski yöneticileri olan General Flynn ve Admiral Rogers kesinlikle işin içinde. Pek çok insan Elon Musk’ın işin içinde olduğunu düşünüyor. Herhangi bir şeyin kanıtı olduğunu iddia etmiyorum, bu hala bir tahmin oyunu. Trump kesinlikle işin içinde. Bunun bir bilgi savaşı olduğu büyük ölçüde tasvir ediliyor. General Flynn, insanlardan dijital askerler olarak bahsetti ve ailesi internette bağlılık yemini etti ve WWG1WGA diyerek bunu bitirdi.

Her şeyden önce Q bir PSYOP’tur, ancak aynı zamanda bir ARG (Gerçek Gerçeklik Oyunu), bir ifşa kaynağı, bir iletişim arka kanalı ve çeşitli siyasi gündemleri teşvik etmek için bir platformdur. Q anon’un temel hedefleri aşağıdaki gibidir:

1. Amerikan vatanseverliğini teşvik edin

2. Bir iletişim arka kanalı sağlayın

3. Çeşitli komplo teorileri hakkında farkındalık yaratın

4. Siyasi hedefler için sadık üyeleri çekin

5. Katılımı teşvik etmek için oyunlaştırmayı kullanın

6. MSM tarafından beyin yıkama farkındalığını artırmak

7. Her iki taraftaki yozlaşmış politikacıları ifşa edin

8. Trump için daha fazla oy alın

9. Büyüsiz vatandaşlar için toplanma çağrısı yapın

10. Sol tarafları dönüştür

11. Antifa ve BLM gibi Soros gündemlerini ortaya çıkarın

12. İpuçlarını ve ipuçlarını kullanarak özgür düşünceyi teşvik edin

13. ET’lerin ve gizli teknolojinin ifşasını sağlayın

14. CIA’yı dağıtın

Komplo teorisi içeriğinin çoğu eski haberlerdir ve hiçbiri Q ile başlamadı.Q, neredeyse komplo teorileri için bir takas odası gibi. Pizzagate, UFOLOGY, Mockingbird MSM, ABD’nin Beşinci Kol sızması, MSM ve yozlaşmış politikacıların insanları ırk, cinsiyet, cinsellik ve politikaya göre ayıran bölücü ve nefret dolu gündemleri zorlayarak sürekli bir bölünme ajandası yürütmesi gerçeği. Aslında damlalarda pek yeni bir şey yok. (Aynalı Cam Projesine atıfta bulunan “aynalı cam damla” benim için yeni ve göz açıcı bir şey olsa da).

Oyunlaştırma yönleri kullanılarak birçok gündem elde edilir. Damlaların kendileri genellikle ipuçları ve konular sunar ve daha sonra “anonların” kendi araştırmalarını yapmaları beklenir. Twitter, Q anon’u tartışmak için en popüler hesapların çoğunun mekanıydı, ancak şimdi yasaklandı ve çeyrek milyondan fazla takipçisi olan büyük hesapların çoğu Twitter tarafından silindi. YouTube’un Q anon’a adanmış epeyce kanalı var ve bugüne kadar YouTube, Twitter’dan daha hoşgörülü davrandı.

Reddit’te Q anon’u tartışabileceğiniz tek yer bu alt kısımdır (r / Qult_Headquarters bu sadece bir çember pisliği nefret altını saymazsanız). Aslında Q, internette muhtemelen en çok sansürlenen konudur. Örneğin Twitter’da pedofili ve “önemsiz olmak” hakkında konuşabilirsiniz, ancak Q anon’dan bahsederseniz yasaklanacaksınız. Ana akım medya, onu “çürütülmüş”, “temelsiz” “aldatmaca” vb. Olarak nitelendiren sonsuz sayıda makale adadı. Q damlaları ipuçları, ipuçları, tahminler, dezenformasyon, saha görevlilerine özel mesajlar, dini alıntılar, memler vb. Şeklinde yapılıyor. Artık bir yol var. sadece yazabilir veya reddedebilirsiniz.

Q olarak bilinen PSYOP / AR oyununun tüm amacının (not – LARP’ler AR oyunlarıdır) bazı açıklamaların kamu bilincine sızmasını sağlamak, Trump’ın tabanını harekete geçirmek, solcuları kazanmak, insanlara bilmecelerle kendileri için düşünmeyi öğretmek olduğunu varsayalım. ipuçları verir ve Trump için daha fazla oy alır. Operasyonun amaçları bunlar olsaydı, kesinlikle başarılı olduğunu söylemeniz gerekirdi. Sağlıklı yaşam kalabalığı ve futbol anneleri Facebook ve Instagram’da çoğunluğa atlıyor. Halk MSM’ye her zamankinden daha az güveniyor. Seçkinlerin olumsuz faaliyetlerinden bazıları halkın bilincine daha da taşındı. Hangi yönden bakarsanız bakın, Q anon her yönden tam bir görev başarısı olmuştur. Aslında çok uzaktır. Seçimden sonra çok daha fazlası ortaya çıkacak. Ancak seçimden sonra Q anon operasyonunun temelde kapatılacağına ve tarihe indirileceğine inanıyorum. Ya öyle ya da ana akım olacak ve bir tür sözde kültürel etki haline gelecek.

“Q anon askeri bir PSYOP’tur ve büyük bir başarı elde etti” üzerine 15 yorum

1. Kayseri merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 23-09-2020 10:58:41

2. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:44

3. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 16-10-2020 06:25:23

Yorum yapın