Q anon kontrollü bir muhalefet

Hala Hillary’nin tutuklanmasını kim bekliyor? Bir süre önce bu denizaltıda anonun ne kadar dolu olduğunu ve insanları gerçeğin versiyonuna nasıl inandırdığını yazdım. Aldığım yanıtlardan bazıları “COVID, seçimi koz kazandığında ortadan kalkacak”, “aşı gönüllü olacak” (aşı olmadan seyahat, çalışma veya sosyalleşme gibi şeyleri yapamayacaklarının farkında olmadan) oldu … Neden insanlar her iki taraftan da oynandığımızı göremiyor? Eğer koz kazanırsa ve aşıları orduda dağıtmaya başlarsa, alacak mısın? yoksa sadece başka biri yaptığında sorun mu olacak? Yanlış umut beslemeyi bırak ve çok geç olmadan özgürlüğün için savaşmaya başla.

“Q anon kontrollü bir muhalefet” üzerine 49 yorum

1. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Selam sayfan yeminle çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 71

2. Aydın dan kimler var. Q anon kontrollü bir muhalefet . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 94

3. Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-11-2020 00:43:11

4. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 432

5. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha iyi, saolun , memo – 401

6. Bingöl dan kimler var. Q anon kontrollü bir muhalefet . Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 434

7. Aksaray merkezden ben doruk. Selamlar web siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-11-2020 16:27:14

8. Niğde merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-11-2020 11:05:36

9. Ardahan dan kimler var. Q anon kontrollü bir muhalefet . selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, sağolun , mehmet – 268

10. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim hayran edici, şukuladım , mehmet – 184

11. Siirt merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-12-2020 16:06:48

12. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 497

13. Şanlıurfa dan kimler var. Q anon kontrollü bir muhalefet . Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, saolun , memo – 424

14. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 73

15. Balıkesir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun 19-12-2020 03:13:59

16. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 154

17. Muğla merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-12-2020 18:49:54

18. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 203

19. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 46

20. Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 12-01-2021 18:30:04

21. Kayseri dan kimler var. Q anon kontrollü bir muhalefet . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 129

22. Bingöl merkezden ben emin. Selamlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 13:54:19

23. Kocaeli dan kimler var. Q anon kontrollü bir muhalefet . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 298

24. Mardin merkezden ben ali. Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 11:28:21

25. Düzce dan kimler var. Q anon kontrollü bir muhalefet . selam arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 295

26. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, sağolun , hatice – 375

27. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 306

28. Bayburt dan kimler var. Q anon kontrollü bir muhalefet . Slm sayfan vallaha hoşuma gitti, sağolun , Emine – 499

29. Bu konu : ” Q anon kontrollü bir muhalefet ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 175

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link