https://youtu.be/y4Gnoibg1CI

Bundan ne anlam çıkaracağımı cidden bilmiyorum. Austin Steinbart’ın kim olduğunu bilmeyenleriniz için Q olduğunu iddia etti. Çoğu Q takipçisi ona inanmadı ve büyük ölçüde alay edildi. Şu anda, Jacob (Q anon şamanı) ile Arizona’daki aynı Federal hapishanede tutuluyor.

Jacob askeri istihbarat olduğunu iddia etti ve Austin emirlerini DIA’dan aldığını iddia ediyor. Bu yüzden, Haziran ayında Arizona adliyesinin merdivenlerinde bir şans toplantısında Q anon hareketiyle yoğun bir şekilde bağlantılı iki adamımız var. Şimdi Arizona’da aynı Federal hapishanedeler. Rudy Giuliani, Kasım ayında yaptığı bir röportajda “ihbarcılarımızdan biri federal bir hapishanede güvende tutuluyor” dedi. Austin o sırada federal bir hapishanede gözaltındaydı. Jacob, Capitol kuşatmasının sahte bayrak / LARP’tan sonra gözaltına alındı.

Bu çok garip ve birkaç farklı olasılığı desteklemek için kanıt olarak kullanılabilir:

1. Q anon gerçekten de DIA tarafından desteklenen ve başlatılan bir PSYOP’du. Bu aynı zamanda DIA’nın eski başkanının (General Flynn) neden ailesiyle birlikte Q anon’a bağlılık sözü verdiğini de açıklayabilir.

2. Bu, vatanseverleri dışarı atan ve onları esasen doxx’e götüren siyah şapka PSYOP’du. Her ikisinin de şu anda aynı federal hapishanede olduğu göz önüne alındığında, bu makul bir teori.

Bir fikrim veya cevabım yok, bu yüzden lütfen her zamanki hakaretlerden kaçının. İnsanların hakkında spekülasyon yapabileceği çok ilginç bilgiler ortaya koyuyorum.

Author

10 Comments

1. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 04-03-2021 08:44:12

2. Bu konu : ” Q anon şamanının 26 Haziran 2020’de Austin Steinbart ile neden tanıştığını kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 492

3. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım

4. Rize merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-03-2021 05:29:34

5. Bu konu : ” Q anon şamanının 26 Haziran 2020’de Austin Steinbart ile neden tanıştığını kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler , ali – 361

6. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Q anon şamanının 26 Haziran 2020’de Austin Steinbart ile neden tanıştığını kimse açıklayabilir mi? . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 279

7. Bu konu : ” Q anon şamanının 26 Haziran 2020’de Austin Steinbart ile neden tanıştığını kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 202

8. Rize dan kimler var. Q anon şamanının 26 Haziran 2020’de Austin Steinbart ile neden tanıştığını kimse açıklayabilir mi? . selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 15

9. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Q anon şamanının 26 Haziran 2020’de Austin Steinbart ile neden tanıştığını kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 103

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link