https://youtu.be/y4Gnoibg1CI

Richard Feynman

Eğer Q anon’u anladığınızı sanıyorsanız, Q anon’u anlamıyorsunuz demektir.

İnsanlar Q anon hakkında heyecanlanmayı severler. Her iki taraftan tutkulu olanlar, olumlu bir hareket olduğunu bildiklerini düşünenler ve bunun olumsuz bir hareket olduğuna inananlardan geliyor. Genel olarak, bu konuda çok tutkulu olanları iki gruba ayırabilirsiniz: alt-sağın onu sevmesi ve Radikal solun bundan nefret etmesi daha olasıdır. Şu anda herkese, iki tarafın da lanet olası bir fikri olmadığını söylüyorum.

Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube, Q anon’dan bahsetmeyi yasaklıyor. Twitter, bir Bay Donald J Trump’ın Twitter hesabı da dahil olmak üzere on binlerce Q anon adanmışının profilini iptal etti. Reddit, uzun zaman önce Donald sub ile birlikte herhangi bir profesyonel Q konuşmasını yasakladı (tabii ki Q hakkında beğendiğiniz herhangi bir olumsuz şey yazabilirsiniz). Yani temelde internet / büyük teknoloji ve MSM ile ilgili kurallar şu şekildedir:

1. Eğer Q anon’u destekliyorsanız veya herhangi bir Q anon materyali yayınlar / retweetler / paylaşırsanız, Ai gönderinizi derhal bloke edecek veya silecek ve siz yasaklanacaksınız. Basılı medya / tv veya radyodaki hiçbir MSM çıkışı, Q anon’un herhangi bir olumlu veya hatta nötr tartışmasına izin vermez.

2. Q anon’u alaya aldığınız veya çürüttüğünüz sürece, Q anon hakkında beğendiğiniz her türlü nefret verici nitriolü yayınlamanız sorun değil. Anti Q anon ve Q anon’u kötüleyen içeriğe kesinlikle izin verilir ve teşvik edilir.

Q anon’u kapsamlı bir şekilde araştırmış biri olarak, bunun bir PSYOP olduğunu söylemenin ötesinde ne olduğunu bilmediğimi hiç şüphesiz söyleyebilirim. Flynn, Trump, Pompeo ve Scavino’nun hepsinin Q içeriğini veya Q hesaplarını tweetledikleri veya retweetledikleri için dahil olduğunu biliyorum. Q anon hakkında eski ve modası geçmiş bir makarnam var, ancak yorumlarda gönderiye SS olarak ekleyeceğim. Makarnanın kopyasından da görebileceğiniz gibi, bence birden fazla amacı vardı ve spekülasyonun ve gerçek damlaların kendilerine bakmanın ötesinde neden, kim veya ne hakkında olduğunu söylemek imkansız.

Bir zamanlar insanların Q anon hakkında konuşmasına izin verilirdi. Kendisine adanmış aboneler vardı, Eric Trump, mesajlarına Q anon içeriği koydu, Twitter Q anon memleri ve “kod çözme” ile doluydu ve tartışma açık ve özgürdü. O zamanlar bile kimsenin bilmediğini söyleyebilirim. Bir hesap belirli bir Q düşüşü hakkında tahminlerde bulunur ve ardından diğer hesaplar bunun tersini söyler. Yüzbinlerce pf takipçisi olan insanlar, Q anon hakkında tahminlerde bulunurlardı ve bu tahminler her zaman gerçekleşmezdi.

Şimdi HBO’nun Q anon ile ilgili belgeseller yaptığını görüyoruz. Tüm MSM gazeteleri Q anon’u çok seviyor ve televizyon kanallarını çöplüğe atıyor ve moronlar sanki işgalci bir ordu gibi devam ediyor. Q anon hakkında söyleyebileceğiniz tek şey “bu çılgınca, çürütülmüş, aşırı sağ, tehlikeli bir aldatmaca”. Eğer başka bir şey söylerseniz, yanlış düşünmekten suçlu olursunuz ve yasaklanır ve kötülenirsiniz. Bütün bunlar, 4953 şifreli damla yapan isimsiz bir 4chan / 8chan posterinde.

Bana özellikle tuhaf gelen bir şey, en üstte bağladığım video. Gördüğünüz gibi, bu, bir dua seansı için Capitol binasına eşlik eden ve ardından Capitol polisi tarafından dışarıya eşlik edilen Q anon şamanıydı. Bu, Haziran 2020’de Arizona’daki bir adliyenin basamaklarında Q olduğunu iddia eden Austin Steinbart ile görüşmesi. Bu adamların ikisi de şu anda Arizona’daki SAME federal hapishanesinde. Rudy Giuliani, Kasım ayında, ihbarcılardan birinin kendi güvenlikleri için bir Federal Hapishanede tutulduğunu söyledi. O sırada Austin federal bir hapishanedeydi. Hem Austin hem de Jake (Q anon şaman) askeri istihbarat için çalıştıklarını iddia ettiler. Şimdi, Q anon’un olumlu ya da olumsuz olduğunu düşünseniz de, bu Q anon destanındaki iki ana karakterin şu anda aynı hapishanede olmasının çok garip olduğunu itiraf etmeniz gerekecek, her ikisi de askeri istihbarattan emir aldıklarını iddia ediyor ve her ikisi de bir araya geldi. Haziran 2020’de geri dönüyoruz.

Yani bir dahaki sefere birisi size Q anon’un ne olduğunu bildiğini söylemeye çalıştığında, onların bilmediği% 100 olabilirsiniz.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Q anon’un ne hakkında olduğunu bildiğinizi sanıyorsanız, bilmiyorsunuz ” çok güzel. Slm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 234

2. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, tebrikler

3. Bu konu : ” Q anon’un ne hakkında olduğunu bildiğinizi sanıyorsanız, bilmiyorsunuz ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 305

4. Bu konu : ” Q anon’un ne hakkında olduğunu bildiğinizi sanıyorsanız, bilmiyorsunuz ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 300

5. Bu konu : ” Q anon’un ne hakkında olduğunu bildiğinizi sanıyorsanız, bilmiyorsunuz ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , ali – 451

6. Bu konu : ” Q anon’un ne hakkında olduğunu bildiğinizi sanıyorsanız, bilmiyorsunuz ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sağolun , – 32

7. Afyon merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, saolun 20-03-2021 10:52:12

8. Trabzon dan kimler var. Q anon’un ne hakkında olduğunu bildiğinizi sanıyorsanız, bilmiyorsunuz . selamun aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 450

9. Bu konu : ” Q anon’un ne hakkında olduğunu bildiğinizi sanıyorsanız, bilmiyorsunuz ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 76

10. Kocaeli merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-04-2021 01:49:36

11. İstanbul merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun 07-04-2021 13:14:25

12. Zonguldak dan kimler var. Q anon’un ne hakkında olduğunu bildiğinizi sanıyorsanız, bilmiyorsunuz . Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 180

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link