Q, çok sol bir sahtekarlıktır.

Q’nun güvenilmezliği ve tahminleriyle birlikte. Tek başarı, Trump destekçileri arasında panik, korku ve şüphe uyandırmak oldu. Bu, Trump’a oy veren Cumhuriyetçilere pek ulaşmıyor, bir fark var.

Bunların hepsi uyum yolunu izler. Muhtemelen Trump destekçilerinin çoğunluğu yüzünden tüm hakkın itibarını sarsın. Ama Trump politikalarını daha çok seven, sadece cumhuriyetçi, muhafazakar olan çok sayıda kişinin olduğundan eminim. 75 milyonu ve hepsini yerli teröristlere ayırmak hâlâ haksızlık. Ya da başkenti basan birkaç yüz belki bin kişiden bile fazlası. Gibi.

Asıl binada birkaç bin fırtına çıktı ve geri kalanı huzurluydu. Bu nedenle, halkın sınırlarının ötesindeki bölgeleri ihlal eden herkes için basit bir kovuşturma.

Ancak bu gündeme uymuyor. Merkezdeki tüm insanları tehdit olarak sınıflandırmak zorundalar. Binden, Aoc, Pelosi, Cynthia Johnson, Hillary Clinton, ana akım medya ve Teknoloji devleri gibi solun derin bir sahtekarlık yaptığına inanıyorum.

Her şey ülkeyi moralini bozmak ve beyni yıkanmış sol taraftarların bu insanları susturmamız gerektiği konusunda hemfikir olacakları gibi saçma suçlamalarla bir tarafı gözden düşürmek için resim ve gündemle ilgili. Onları sansürlememiz ve izlememiz gerekiyor

Medya, sola, merkez sağsanız potansiyel olarak bir yerli terörist olabileceğinizi söyledi. Q’nun kasıtlı olarak sol tarafından yaratıldığına ve 1. değişiklik haklarının ihlali gibi yetkileri haklı çıkarmak için ülkenin bir tarafını İtibarsızlaştırmak için uygulamaya konulduğuna inanıyorum.

Sonuçta konuşamazsak, Trump’a oy veren herkesi ırkçı, beyaz milliyetçi olarak adlandırdığınız için endişenin arttığını ve ben Trump’a oy veren azınlıkların vakalarına çılgın hainler diyoruz. Sonra kızgınlık başlar ve paniğe kapılır. Şimdi sağdaki insanların, ırkçı olmadıklarını, sadece anayasaya yönelik saldırılara karşı olduklarını ifade edecek bir platformu yok. Küçük işletmeleri% 45’in üzerinde yok eden kilitlenmelere karşılar. Sosyalizme ve açık yatılılara karşılar.

Sol, CNN, Twitter, Facebook ve diğer ana akım medya gibi açık platformlarda anlatılıyor. Beyaz komşularınıza güvenmemek için. Cumhuriyetçi komşularınıza güvenmeyin. Yani şimdi sol paniğe kapılmış durumda.

Devam etmeme gerek olmadığını hissediyorum, ya anlarsın ya da etmezsin.

“Q, çok sol bir sahtekarlıktır.” üzerine 10 yorum

1. Siirt dan kimler var. Q, çok sol bir sahtekarlıktır. . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 328

2. Bu konu : ” Q, çok sol bir sahtekarlıktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 136

3. Aksaray dan kimler var. Q, çok sol bir sahtekarlıktır. . Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 443

4. Konya dan kimler var. Q, çok sol bir sahtekarlıktır. . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 158

5. İzmir merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 10-02-2021 05:09:13

6. Bu konu : ” Q, çok sol bir sahtekarlıktır. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 453

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link