Bu pek sevilmeyen bir görüş olabilir ama “Q” kim olursa olsun onunla tanışmak ve şahsen onu lekelemek isterim.
O pislik hepimizi uzun zamandır “komplo teorisyenleri” ni mahvetti ve şimdi hepimiz bu saçmalık yüzünden aşırı sağcı-aşırılıkçı-Trump’ı destekleyen-beyaz-üstüncüler olarak görülüyoruz.

Şifreli bir şekilde önerdiği HERHANGİ BİR ŞEY gerçekten gerçekleşti mi? Okuduğum çok az şeye göre, sanırım çoğu “Q”nun tipik olarak yanlış olduğunu söyledi ve onun doğru yaptığı şey, temelde takipçilerinin saçmalıklarını o gün olanlarla, uygun olsun ya da olmasın, ilişkilendirmenin yollarını bulmalarıydı. İnsanların Nostradamus’un tahminlerinin içine güncel olayları sıkıştırmaya çalışması gibi bir şey, aslında ne demek istediğine dair hiç kimse tek bir kahrolası şey bilmese de.

“Q” şu andan itibaren tüm yasal teorileri tamamen yok etti. Şahsen bunun başlangıçta gündemin bir parçası olduğunu düşünüyorum… bir grup takipçiyi, anlatıyı sorgulayan HERKES’i itibarsızlaştırmaya ve zaten yanan “kalay folyo şapka” klişelerine yakıt eklemeye ikna etmek için bir tür Tanrı olduğuna ikna edin.

Düşünceler?

39 Comments

1. Bartın merkezden ben ali. Selam siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 12-08-2021 01:45:04

2. Adıyaman dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 82

3. Ardahan merkezden ben ali. Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 02:39:05

4. Gürbüz Reply

Selam sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

5. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

6. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 38

7. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, teşekkürler

8. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha güzel, saolun , banu – 219

9. Tekirdağ dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 240

10. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

11. Karaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun 12-08-2021 02:49:12

12. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 466

13. Afyon merkezden ben ziya. Slm web siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-08-2021 03:07:58

14. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa gerçekten çok iyi, şukuladım 12-08-2021 03:10:23

15. Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım

16. Siirt merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım 12-08-2021 03:17:51

17. Bayburt dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . selamun aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 146

18. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

19. Kırklareli dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 93

20. Aydın dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 143

21. Tunceli dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . Selamlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 210

22. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 458

23. Van merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım 12-08-2021 10:06:25

24. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla mükemmel, saolun , ali – 118

25. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 237

26. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 244

27. Sivas merkezden ben mehmet. Slm siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-08-2021 19:34:23

28. Rize dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 218

29. Mrb paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

30. Adıyaman dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 218

31. Mardin dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , doruk – 321

32. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . Merhaba web siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 450

33. Uşak dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . Selamlar sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 71

34. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. Selamlar web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 45

35. Diyarbakır dan kimler var. “Q” dan bahsetmişken… . Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 360

36. Yalova merkezden ben doruk. Mrb web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2021 21:14:29

37. İstanbul merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz valla mükemmel, şukuladım 08-09-2021 20:03:10

38. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

39. Bu konu : ” “Q” dan bahsetmişken… ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 415

Write A Comment