Q bir psikopat olsaydı, yaptıklarını tam olarak yapmak için çok daha etkili bir strateji olur muydu, ancak mümkün olduğunda şiddeti teşvik eder miydi?

Hepimiz bir İç Savaşın derin devletin tam olarak istediği şey olduğunu biliyoruz, başkentteki bir protestonun derin devletin yapmasını sağladığını gördük, yani eğer gerçekten Q’yu vatanseverlere karşı oynamak için kullanıyor olsalardı, cesaretlendirmek daha etkili olmaz mıydı? Kongre Binası gibi ama aslında şiddet içeren şeyler mi var?

Q bunu baştan yaparsa, planın tek alternatifinin savaş olduğunu söylerse, o zaman Qannon takipçileri şu anda ülkenin her yerinde olacak ve derin devlet çok daha fazla güce sahip olacaktı.

Benim teorim, tüm Q’yu sansürlemelerinin nedeni, plana güvenen insanların dışarı çıkıp sokaklarda oynamaya başlayacak kadar kızması / ihanete uğramasıdır. Bize sansürün şiddeti durdurmak olduğunu söylüyorlar, ancak bu insanların her şeyi tersine çevirmeyi sevdiğini fark etmediyseniz, bu her zaman tam tersine yol açmıştır.

Author

24 Comments

1. Rize dan kimler var. Q gerçekten bir psikopat mı? . Mrb paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 500

2. Bu konu : ” Q gerçekten bir psikopat mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 103

3. İstanbul merkezden ben ali. Selam sayfa harbiden çok iyi, sağolun 13-01-2021 06:45:45

4. Bu konu : ” Q gerçekten bir psikopat mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , banu – 158

5. Bu konu : ” Q gerçekten bir psikopat mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki iyi, saolun , ali – 86

6. Düzce dan kimler var. Q gerçekten bir psikopat mı? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, şukuladım , ziya – 80

7. merhaba arkadaşlar sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Q gerçekten bir psikopat mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 126

9. Elazığ dan kimler var. Q gerçekten bir psikopat mı? . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 230

10. Bu konu : ” Q gerçekten bir psikopat mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 471

11. Van dan kimler var. Q gerçekten bir psikopat mı? . Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 308

12. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. Selamlar sayfan valla güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Kayseri dan kimler var. Q gerçekten bir psikopat mı? . Merhaba paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 499

16. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Q gerçekten bir psikopat mı? . Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 452

18. Malatya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler 14-03-2021 02:45:03

19. Kırşehir dan kimler var. Q gerçekten bir psikopat mı? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 80

20. Bu konu : ” Q gerçekten bir psikopat mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 345

21. Bu konu : ” Q gerçekten bir psikopat mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 213

22. Muş merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 10-04-2021 20:06:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link