Çoğumuz bilgisayarında olan şeyleri biliyoruz, onun gibi birinin 4chan’da olacağı mantıklı geliyor biliyor musun?

Alt sınıf Amerika ile dalga geçiyor çünkü babasının parası, kaynakları var ve hayattan sıkıldığı ve yapacak daha iyi bir şeyi olmadığı için.

Bilgisayarı bilerek bıraktı çünkü ona bir şey olmayacağını biliyordu.

Muhtemelen doğru bir desteğe sahip olan bir bilgisayar mağazasını bile seçmiştir (bilgisayardaki adam kördür, başka biri bunun biraz tuhaf olduğunu düşünüyor? Fotoğrafları bile nasıl gördü?)

gönderen … oasishippie
[comments]

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Q gerçekten Hunter Biden’dı / ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 278

2. Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-01-2021 06:26:26

4. Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese siten valla çok güzel, saolun 23-01-2021 07:10:56

5. İstanbul merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-01-2021 11:09:44

6. Şırnak dan kimler var. Q gerçekten Hunter Biden’dı / . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, tebrikler , memo – 470

7. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Q gerçekten Hunter Biden’dı / . selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 468

8. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

9. Aksaray merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 12:19:11

10. Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” Q gerçekten Hunter Biden’dı / ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 215

12. Bu konu : ” Q gerçekten Hunter Biden’dı / ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 379

13. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

14. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Q gerçekten Hunter Biden’dı / . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 142

15. Bu konu : ” Q gerçekten Hunter Biden’dı / ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha güzel, twitter da paylaştım , Emine – 367

16. Mrb paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Q gerçekten Hunter Biden’dı / ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 383

18. Kilis dan kimler var. Q gerçekten Hunter Biden’dı / . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 8

19. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link