“Merhaba Patriots

—- geri zekalıları buraya yerleştirin ——-

WWJD123 PLAN’IN DÜZENLENMESİ ”

FB’de kimsenin bu saçmalığı yayınladığını gören biri “Adamım kesinlikle bu insanlarla ilişkilendirilmek istemiyorum. Görünüşe göre hepsi kristal metamfetamin kullanıyor ”

Psikopatın bir parçası da vatanseverlik fikrini süper itici güç haline getirmektir.

Author

32 Comments

1. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-04-2021 07:47:06

2. Çanakkale merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım 02-04-2021 14:45:05

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. Selamlar siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 151

4. Bitlis dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 269

5. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 322

6. Slm sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

7. Gürbüz Reply

Merhabalar web sitesi valla mükemmel, teşekkürler

8. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

9. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

10. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 20

11. Kırıkkale dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . Slm sayfa süper ötesi iyi, şukuladım , memo – 331

12. Adana dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ahmet – 280

13. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 177

14. Bartın dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . Mrb siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , – 34

15. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki mükemmel, saolun , ali – 220

16. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 409

17. Niğde dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . selamun aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 356

18. Selam herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Yozgat merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, saolun 27-05-2021 14:30:03

20. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 231

21. Tekirdağ merkezden ben banu. Mrb sayfan vallaha iyi, linkedinde paylaştım 28-05-2021 21:16:58

22. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 160

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 327

24. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

25. Konya dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 44

26. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 289

27. Şanlıurfa dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . Merhaba siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 26

28. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

29. Denizli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-07-2021 11:36:50

30. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 370

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link