“Merhaba Patriots

—- geri zekalıları buraya yerleştirin ——-

WWJD123 PLAN’IN DÜZENLENMESİ ”

FB’de kimsenin bu saçmalığı yayınladığını gören biri “Adamım kesinlikle bu insanlarla ilişkilendirilmek istemiyorum. Görünüşe göre hepsi kristal metamfetamin kullanıyor ”

Psikopatın bir parçası da vatanseverlik fikrini süper itici güç haline getirmektir.

Author

10 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-04-2021 07:47:06

2. Çanakkale merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım 02-04-2021 14:45:05

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. Selamlar siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 151

4. Bitlis dan kimler var. Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 269

5. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 322

6. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

7. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. Bu konu : ” Q hareketinde “Patriots” kelimesinin kullanımı büyük olasılıkla kasıtlıdır ve “Vatansever” olmayı asla kimseye söylemek istemeyeceğiniz bir şey haline getirmeyi amaçlamaktadır. ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link